reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

No kurcze jeszcze nie skurcze mam regularne coraz fajniejsze ale oddechem idzie je uspokoić albo sobie tak wkręciłam, o 3 dali morfine, co godzinę położna mnie badala. Po tym zastrzyku czułam się o tyle lepiej że przysypiałam między skurczami.... Czekam 😉dzielnie chyba
Powodzenia! 😉 widzę że coś ruszylo na tej grupie. Ja czekam z niecierpliwością na swoją akcję. Obys szybko urodzila i szczesliwie 😁
 
reklama
Ja już dawno tak mam, ale nie podbarwione niczym. Czasem więcej, czasem mniej. Zastanawiałam się, czy to czop czy nie, ale skoro nic się nie dzieje to może nie to 🤔
 
Ja już dawno tak mam, ale nie podbarwione niczym. Czasem więcej, czasem mniej. Zastanawiałam się, czy to czop czy nie, ale skoro nic się nie dzieje to może nie to 🤔
Mi kilka dni temu taka galaretka poleciała raz potem z 2 dni później znów ale teraz juz nie i ogólnie nic sie nie dzieje tylko częściej dostaje skurczy przepowiadajacych ale sa krótkie a młoda szaleje jak zawsze 😀 zaczynamy 38 tydz
 
a ze skurczami to tez nie wiem, lek mówi „będą takie jak na okres” tylko ze mnie nigdy podczas okresu nic nie bolało 🤷🏻‍♀️ I bądź tu madry

a dzidzia szaleje jak zawsze, mam wrażenie ze mi przebije skore na brzuchu 🙄
 
reklama
a ze skurczami to tez nie wiem, lek mówi „będą takie jak na okres” tylko ze mnie nigdy podczas okresu nic nie bolało 🤷🏻‍♀️ I bądź tu madry

a dzidzia szaleje jak zawsze, mam wrażenie ze mi przebije skore na brzuchu 🙄
No właśnie u mnie takie są jak na @;) u nas ustawiła sie w lewej części brzucha i świetnie to wygląda jak zacznie się wypinać :D i powoli zaczyna boleć bo dość silna jest :) w poniedziałek idziemy na ostatnio wizytę więc się dowiem jaka juz mniejwiecej duża jest. Mąż mówi że duża i w ciagu kilku dni sporo powiększył sie brzuszek ale jeszcze jest wysoko
 
Do góry