reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mój syn też już duży, bo zaczęłam czuć jego nóżki między płucami i w żebrach 😬 A większość czasu spędza z prawej strony brzucha i aż się troszkę obawiam, czy się na ukos do porodu nie ułoży, bo nie da sobie rady z wyjściem 😯
 
reklama
Mój syn też już duży, bo zaczęłam czuć jego nóżki między płucami i w żebrach 😬 A większość czasu spędza z prawej strony brzucha i aż się troszkę obawiam, czy się na ukos do porodu nie ułoży, bo nie da sobie rady z wyjściem 😯
ja mam podobne wrażenie. Synuś jest ułożony po lewej stronie a kolanka i kopytka wystawia po prawej przez co po prawej stronie mam często takie wybrzuszenie. Boje się jak on się ułoży.. bo niby wiem że ułożenie ma właściwe głową do dołu i to czuć podczas czkawki np... ale ostatnio tak mi brzuch urósł że z trudnością schodzę wogole z łóżka i chodzę
 
reklama
Do góry