reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A w sumie to mamy na forum jakiegoś dzieciaczki który zasypia sam w łóżeczku? Robię statystyki😂
mój śpi całą noc wcześniej jeszcze budził się o 5 rano i go zgarniałam teraz nie.
a w dzień na swój pokój i materac na łóżku podłogowym tam sobie śpi i czasem już złazi do zabawy albo szaleje z nogami w górze ale to max dwie drzemki więcej ich poprostu nie ma a jak spacer to w wózku śpi.
 
A w sumie to mamy na forum jakiegoś dzieciaczki który zasypia sam w łóżeczku? Robię statystyki😂
Mój! 🙋‍♀️ Trochę problemów było z tym zasypianiem, ale to jakiś krótki okres jak odstawialiśmy smoczka, a teraz jak nie zaśnie podczas karmienia, to do łóżeczka, myju ząbków i po chwili sam zasypia, czasem z tetrą - lubi sobie na twarz wsadzić. Nawet szumisia już nie włączam (tylko w nocy/nad ranem jak się wierci albo przebudza).
 
Ale żeby nie było za kolorowo, to w dzień nie zawsze sam zasypia 🤪 Czasem nie śpi wcale, ale zazwyczaj go usypiam na pierwszą drzemkę, a druga zazwyczaj wypada na spacerze (czasem to jest jedyna).
 
Podziwiam Cie, ze jedziesz sama tyle km😂 ja to jak jadę sama z Hania do sklepu to zawsze się boję 😂😂😂 gdzie jedziesz? :)) ja 15go jadę na dłuższy weekend do jastrzebiej Góry, odliczam dni i modlę się żeby starsza choroby z przedszkola nie przyniosła 😂
Dojechalismy szczesliwie w 6,5 godziny z Warszawy do Jastarni-4 postoje po drodze, bo nam sie trafil Dzien z mega zaparciami. Ja naleze do osob, dla ktorych wszystko sie da zrobic-tylko trzeba sie dobrze zorganizowac i sobie to zaplanowac. Zrobilam Mlodemu zabawki na gumce przy foteliku-mega patent, bo nic mu nie uciekalo i sie fajnie bawil.
Pogoda marzenie i jest gdzie spacerowac. Ciesze sie, ze sie zdecydowalam.
 

Załączniki

  • B04033A7-CC71-4554-995D-802344F03AD6.jpeg
    B04033A7-CC71-4554-995D-802344F03AD6.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry