reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja dziś znów cały dzień na szkoleniu buuu...a jutro jadę do pracy na kilka godzin bo koleżanka jest w ciąży i przejmę od niej konsolidację sprawozdań finansowych to chce z nią pogadać zanim ucieknie na zwolnienie. Tęsknię za młodym jak go tak zostawiam nawet na kilka godzin a niedługo jak wrócę do pracy to będzie prawie 9 godzin dziennie rozłąki... Miłego dnia dziewczyny!
 
Jak długą przerwe nocną w jedzeniu mają wasze dzieci? Moj kolacje je ok 19-20, potem wypija troche mleka przy usypianiu. Ostatnie karmienie jest ok polnocy - mleko, ok 50-90ml. Sniadanie je tak o 8.30. I właśnie nie wiem czy nie za dluga ta przerwa. Jak jest u was?
 
Jak długą przerwe nocną w jedzeniu mają wasze dzieci? Moj kolacje je ok 19-20, potem wypija troche mleka przy usypianiu. Ostatnie karmienie jest ok polnocy - mleko, ok 50-90ml. Sniadanie je tak o 8.30. I właśnie nie wiem czy nie za dluga ta przerwa. Jak jest u was?
Tyle ile prześpi, teraz się budzi cały czas, ale do pół roku spał od 21 do 6-7 rano i nic nie jadł. Ja go od noworodka nie wybudzalam na karmienie nocne.
 
Jak długą przerwe nocną w jedzeniu mają wasze dzieci? Moj kolacje je ok 19-20, potem wypija troche mleka przy usypianiu. Ostatnie karmienie jest ok polnocy - mleko, ok 50-90ml. Sniadanie je tak o 8.30. I właśnie nie wiem czy nie za dluga ta przerwa. Jak jest u was?
U nas kolacja o 20 zjada kaszę a w nocy to różnie czasem obudzi się ok. 1 a czasem o 4. Zjadą ok. 140 ml. Jak obudzi się ok 1- 2 to jeszcze ok. 5 chce mleko. Śniadanie jadła o 8 ale teraz tak ok. 7.30 je bo na 8 muszę córkę do szkoły zawieść
 
Jak długą przerwe nocną w jedzeniu mają wasze dzieci? Moj kolacje je ok 19-20, potem wypija troche mleka przy usypianiu. Ostatnie karmienie jest ok polnocy - mleko, ok 50-90ml. Sniadanie je tak o 8.30. I właśnie nie wiem czy nie za dluga ta przerwa. Jak jest u was?
Widocznie tak dziecko potrzebuje. Nic bym nie zmieniała. Moja dla odmiany je od 20 do 24 już z 4 razy a potem do rana co godzinę. Karmię piersią.
 
reklama
Do góry