reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Biedna. A Alek ma drzemki w dzień? Na spacery chodzicie? Może trzeba go wymęczyć przed snem
Ma jedną, jakąś godzinka, wychodzi, przed snem zawsze go wymecze, tak że już oczy przeciera.

a młody Ci chodzi spać od razu po kąpieli czy dajesz mu potem jeszcze czas na zabawę ?
Od razu, ale ja go kąpie ok 21 dopiero. Od miesiąca ma takie cyrki..

To może niech tata sie dzieckiem zajmie w nocy skoro ma tyle do powiedzenia ? ;)
U mnie duzo mowil dopoki na jedną noc nie został sam z małą
Po 20 minutach jest : no daj mu cycka. I tyle w temacie.
 
reklama
Ma jedną, jakąś godzinka, wychodzi, przed snem zawsze go wymecze, tak że już oczy przeciera.


Od razu, ale ja go kąpie ok 21 dopiero. Od miesiąca ma takie cyrki..


Po 20 minutach jest : no daj mu cycka. I tyle w temacie.
Ja miałam tak z pierwszą córką, w okolicach 8 miesiąca zaczęła mi się budzić co pół godziny, godzina... Tego się teraz boję, bo nie wiem jak wtedy to przeżyłam serio. A jak go usypiasz? Sam zasypia?
 
Ma jedną, jakąś godzinka, wychodzi, przed snem zawsze go wymecze, tak że już oczy przeciera.


Od razu, ale ja go kąpie ok 21 dopiero. Od miesiąca ma takie cyrki..


Po 20 minutach jest : no daj mu cycka. I tyle w temacie.
Spróbuj jeszcze wykąpać i potem dać trochę czasu na zabawę. U nas jest tak, że po 19 jest kąpiel a czasami chodzi spać dopiero koło 21 i do tego czasu jeszcze się np bawi w łóżeczku misiem albo goni, podciąga się itp. i ma zawsze takiego ostatniego kopa energii, cały ucieszony jest. Wtedy wiem że jeszcze do spania chwila i trzeba poczekać :D a nawet ostatnio ma max 3 pobudki, ostatniej nocy nawet była jedna i kolejna dopiero po 6
 
Ja miałam tak z pierwszą córką, w okolicach 8 miesiąca zaczęła mi się budzić co pół godziny, godzina... Tego się teraz boję, bo nie wiem jak wtedy to przeżyłam serio. A jak go usypiasz? Sam zasypia?
A jak to wyglądalo wcześniej? Tzn budziła się często w nocy cały czas czy przyszło nagle?
 
Ma jedną, jakąś godzinka, wychodzi, przed snem zawsze go wymecze, tak że już oczy przeciera.


Od razu, ale ja go kąpie ok 21 dopiero. Od miesiąca ma takie cyrki..


Po 20 minutach jest : no daj mu cycka. I tyle w temacie.
A może on jest aż za bardzo zmęczony i nie moze odpocząć? U mnie jak mloda chcialam przestawić na dwie drzemki to tez byl cyrk w nocy. A jak ma trzy w ciągu dnia to noc jako tako.
 
Spróbuj jeszcze wykąpać i potem dać trochę czasu na zabawę. U nas jest tak, że po 19 jest kąpiel a czasami chodzi spać dopiero koło 21 i do tego czasu jeszcze się np bawi w łóżeczku misiem albo goni, podciąga się itp. i ma zawsze takiego ostatniego kopa energii, cały ucieszony jest. Wtedy wiem że jeszcze do spania chwila i trzeba poczekać :D a nawet ostatnio ma max 3 pobudki, ostatniej nocy nawet była jedna i kolejna dopiero po 6
U nas tez właśnie tak. Wczesniej chodzila spac zaraz po kąpieli ale w nocy się budzila. A teraz kapie małą po 19. I godzinka jest tylko dla nas. Bajki, przytulanki, głaskanie, potem się bawi sama. Gada. Przewala. Kulga. I dopiero do spania... i nagle sie zrobily znowu dwie pobudki. Pierwsza kolo północy. Druga kolo 4. I po 6 wstaje. To i tak sukces dla nas
 
reklama
Ja miałam tak z pierwszą córką, w okolicach 8 miesiąca zaczęła mi się budzić co pół godziny, godzina... Tego się teraz boję, bo nie wiem jak wtedy to przeżyłam serio. A jak go usypiasz? Sam zasypia?
Przy cycku, sam nie usnie.
Spróbuj jeszcze wykąpać i potem dać trochę czasu na zabawę. U nas jest tak, że po 19 jest kąpiel a czasami chodzi spać dopiero koło 21 i do tego czasu jeszcze się np bawi w łóżeczku misiem albo goni, podciąga się itp. i ma zawsze takiego ostatniego kopa energii, cały ucieszony jest. Wtedy wiem że jeszcze do spania chwila i trzeba poczekać :D a nawet ostatnio ma max 3 pobudki, ostatniej nocy nawet była jedna i kolejna dopiero po 6
On po kąpieli jest już senny , oczka przeciera, chcę cycuska i spać, nic na to nie poradzę, od zawsze ma taki rytm i tak mu się niedawno zepsuło.
W dzień jak go na godzinę uspie to jest super, nie chcę spać i tyle. Wczoraj tak go wymeczylam, że prawie sam usnal, to za pół h pobudka 😳
 
Do góry