reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
To akurat prawda. Czytanie prowadzi tylko do nakręcania się. Ja im mniej czytam tym lepiej się czuję :)
Nawet jak się czyta o ryzyku poronienia, czy o szansie na zajście w ciążę w kolejnych grupach wiekowych to dalej w Polsce, w artykułach powielają jakieś straszne newsy sprzed lat. Tu akurat udałam się do źródeł, żeby się uspokoić i potem porzuciłam internet na rzecz prania ;)
Dokładnie. A później człowiek się doszukuje w objawach ze niby cos jest nie tak bo tak pisało w internecie a u lekarza okazuje się czymś normalnym.
 
Dziewczyny czy zdarza Wam się przebywać teraz w towarzystwie osób palących?:/ Ja niestety dziś tego doświadczyłam byłam na imprezie rodzinnej no niestety dymu z papierosów nie zabrakło..... Starałam się chodzić do innych pokoi jakaś uniknąć ale koniec końców nie dało się całkowicie:/ trochę się martwię czy może coś się stać:/
 
Dziewczyny czy zdarza Wam się przebywać teraz w towarzystwie osób palących?:/ Ja niestety dziś tego doświadczyłam byłam na imprezie rodzinnej no niestety dymu z papierosów nie zabrakło..... Starałam się chodzić do innych pokoi jakaś uniknąć ale koniec końców nie dało się całkowicie:/ trochę się martwię czy może coś się stać:/

Nie, zdecydowanie nie. Postaraj się tego unikać lepiej.
 
Dziewczyny czy zdarza Wam się przebywać teraz w towarzystwie osób palących?:/ Ja niestety dziś tego doświadczyłam byłam na imprezie rodzinnej no niestety dymu z papierosów nie zabrakło..... Starałam się chodzić do innych pokoi jakaś uniknąć ale koniec końców nie dało się całkowicie:/ trochę się martwię czy może coś się stać:/
Wiadomo, gdybys ciagle siedziała w takim miejscu to bardzo zle. Ale jednorazowo myśle ze nic się nie stanie, tym bardziej ze próbowałaś omijać wiec zawsze to coś mniej
 
Dziewczyny czy zdarza Wam się przebywać teraz w towarzystwie osób palących?:/ Ja niestety dziś tego doświadczyłam byłam na imprezie rodzinnej no niestety dymu z papierosów nie zabrakło..... Starałam się chodzić do innych pokoi jakaś uniknąć ale koniec końców nie dało się całkowicie:/ trochę się martwię czy może coś się stać:/
Nie ,jak na jakiś czas to nic się nie stanie a na przyszłość po prostu zwróć uwagę że wolałabyś zeby osoba paliła na podwórku a nie w domu:) moj teść po pierwszym razie potem zawsze pamiętała ze ma wyjśc z domu bo ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie :) no ale kurcze kto inny zadba o to jak nie my same ?:)
 
Wiadomo, gdybys ciagle siedziała w takim miejscu to bardzo zle. Ale jednorazowo myśle ze nic się nie stanie, tym bardziej ze próbowałaś omijać wiec zawsze to coś mniej
Ok dzięki,
Nie ,jak na jakiś czas to nic się nie stanie a na przyszłość po prostu zwróć uwagę że wolałabyś zeby osoba paliła na podwórku a nie w domu:) moj teść po pierwszym razie potem zawsze pamiętała ze ma wyjśc z domu bo ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie :) no ale kurcze kto inny zadba o to jak nie my same ?:)
Wiadomo, gdybys ciagle siedziała w takim miejscu to bardzo zle. Ale jednorazowo myśle ze nic się nie stanie, tym bardziej ze próbowałaś omijać wiec zawsze to coś mniej
Dokładnie kto jak nie my same🤷 teraz to taka głupia sytuacja nikt nie wie o ciąży i jak nigdy mi to nie przeszkadzało nagle zaczęło to będzie dziwne dla wszystkich 😁 mam naprawdę dziwne przemyślenia najchętniej bym zamknęła się w domu odżywiała się zdrowo , chodziła na spacery na świeżym powietrzu 😁 to się nazywa chyba przewrażliwienie 😁 ale jak tu nie wariować jak dzieje się w Nas taki cud 🥰
 
reklama
Realnie musimy uważać na bakterie, które dla płodu są dużo bardziej niebezpieczne niż dla nas, a reszta to takie domysły i zabranianie kolendry, bo ktoś zabłysnął artykułem na portalu dla mam :D Plus ja jeszcze dokładniej myje owoce, warzywa, glownie jakies sałaty i świeże zioła, bo np toksoplazmozę łatwiej złapać od brudnych owoców, niż od swojego kota :) Podpisalabym się dyplomem dietetyka i niedoszłego lekarza, ale wiem, ze na wszystko łatwo znalezc artykuł w internecie, wiec podpiszę się tylko logiką hahah
dokładnie 😋 ja toxo przeszłam gdzieś między pierwszym poronieniem tym w 14 TC a jak byłam zmoją młodszą w ciązy ..przed poronieniem robiłam badania i było negatywne . W trakcie ciąży starsza miała ospę, poroniłam potem zaraz ciąża z młodszą i dopiero jak oddałam krew pępowinową w PBKM robili dokładne badania i wyszło że mam przeciwciała toxo
 
Do góry