reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

piszą w necie różne brednie, a skąd człowiek ma wiedzieć co jest prawdą a co przesadą. Tym bardziej że pierwszy raz w ciąży i bardzo bardzo chce nie zaszkodzić. Po to jest forum ( tak myślę 😎) żeby różne zwątpienia rozsiewać. Jestem piąty raz w ciąży a i tak pytam dziewczyn czy to normalne . I nawet 2 razy byłam na szkole rodzenia 🤣 lubię być przygotowana może sobie pójdę trzeci raz a co !! 😃😋Przez te 9 lat sporo się pewnie zmieniło.
Gratuluje piątej ciąży, ja jestem swoją 4 przerażona 🙈 W szkole rodzenia byłam jak byłam w drugiej ciąży. Niestety niezbyt mi się podobało sama sucha teoria i tyle. Nic nowego się tam niestety nie dowiedziałam 😒
Cześć dziewczynki jakie plany na dzisiejszą pochmurna niedzielę?
Ja dzisiaj bez planów. Mąż w pracy, a my w domu codzienne rytuały 🙂 Pogoda niestety nie nastraja do ruszenia się z domu.
U mnie dziś leżando i nadrabianie seriali myślę 🤔 Jutro wizyta, więc pewnie tez stresik.

Ktoś może jeszcze wizytuje jutro? :)
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę ✊✊✊
 
reklama
reklama
Do góry