reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej my wczoraj świętowaliśmy:)
Moja bratowa , gdybzaszla w ciążę pracując w przedszkolu od razu poszła na l4 właśnie przez ryzyko chorób.
Napalilam dziś w kominku bo jest zimno.
 
reklama
Ciekawi mnie ta wizyta? Na jakiej podstawie gin wypisuje receptę? Tylko opisu twojego czy jak ?🤔

Też pracuje z dziećmi tylko w przedszkolu. I gin mówił, żeby unikać chorych 😎także ja idę na L4 już nie długo. Nie chcę ryzykować, nie chce żałować znowu, jak coś pójdzie nie tak .Ostatnio byłam non stop chora gorączka zapalenie pęcherza ..teraz nie mam zamiaru ryzykować. Moje przedszkole jest duże 200 dzieci. I ospa już jest grypa żołądkowa i wirusy, w młodszych grupach dzieci zdziesiątkowane przez przeziębienia na 28 jest 5-7 w grupie
Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie wizyty ♥️♥️♥️ ja na ewentualne serducho czekam do 28.09
Chyba tak. Ale tez miała jakiś problem ze nie chciało jej puścić przy recepcie to dzwoniła do mnie bo teoretycznie czas czatu się zakończył. Różne są tam specjalizacje
 
@TuAga również trzymam za ciebie kciuki kochana, najważniejsze to zdrowe dziecko cała reszta się nie liczy ❤️
Mnie na szczęście przeziębienia i tym podobne choroby zawsze omijają. Najstarsza zawsze się dziwi jak ja to robię, że się nie zarażam. W domu zarazków nie brakuje, szczególnie teraz jak z przedszkola są przynoszone, gile odciągam, kichają i kaszlą na mnie cały dzień, a ja trzymam się jednej zasady nie mogę zachorować bo wtedy nikt tego wszystkiego nie ogarnie 😂 i w jakiś magiczny sposób te myśli magicznie chronią przed chorobami 😁

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, powodzenia kochane ✊✊✊ Czekam na Sanę dobre wiadomości ❤️ Miłego i spokojnego dnia 🍀
 
reklama
Do góry