reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021


Insulina to mój jedyny problem więc w marcu się zawzięłam i zrezygnował całkowicie z cukru, plus dieta cukrzycowa i staram się więcej ruszać. na początku było ciężko ale z czasem przywykłam i już jest dobrze. Też dostałam metforminie i waga poleciała w dół aż 20 kg.

A tak w ogóle miłego dnia dziewczyny 😉
To chyba jestem jedyna osoba która po mecie nie chudnie 😳😤 mimo trzymania diety i wdrożenia ćwiczen waga ani drgnie 😫
 
reklama
Cześć dziewczyny, witam się z Wami w 1dc 😭 mam już skierowanie na podstawowe badania krwi i moczu i powiedzcie mi czy lepiej je zrobić jutro w 2 dniu czy w poniedziałek w 5?
 
Tak właśnie sobie pomyślałam że za wcześnie. A jak mam test o czułości 10 to mogę go zrobić po 10 dniach czy poczekać do @? Jestem pierwszy cykl po odstawieniu tabletek i tak naprawdę nie wiem kiedy ta @ miała by przyjść 😆
Który masz dzisiaj dzień cyklu? 🙂
Wiem że po tabletkach i ogólnie po antykoncpecji ciężko się odnaleźć. Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty😜 i 9 lat temu też byłam 😂
 
Mnie trochę tak, ale nie sugeruj się tylko moja opinią, bo dziewczyny naprawdę różnie reagują. Niektóre pisały w internecie, że w ich przypadku nie było żadnego dyskomfortu. Ja się leczę w Niemczech tak wiec nie dostałam żadnych tabletek przeciwbólowych ani zastrzyku. Widzę, ze w każdej klinice jest inaczej. Sprawdzenie drożności trwało bardzo krótko tak wiec bez stresu😉
 
Mnie trochę tak, ale nie sugeruj się tylko moja opinią, bo dziewczyny naprawdę różnie reagują. Niektóre pisały w internecie, że w ich przypadku nie było żadnego dyskomfortu. Ja się leczę w Niemczech tak wiec nie dostałam żadnych tabletek przeciwbólowych ani zastrzyku. Widzę, ze w każdej klinice jest inaczej. Sprawdzenie drożności trwało bardzo krótko tak wiec bez stresu[emoji6]

Ja jestem po laparo+histero+drożność [emoji6] pytałam z ciekawości.
 
czesc dziewczyny :) ja dzis 29 dc, dzien przed planowana miesiaczka. pomylilo mi sie, ze dzis jest dzien planowej miesiaczki i zrobilam test :) a nawet dwa:) sa pozytywne!!! <3 wg aplikacji 4+2 t.c. <3 to byl nasz 3 cykl staran. boli mnie jak przed miesiaczka ale mniej, piersi tez, ale mniej niz w pms. wydaje, sie ze mialam plamienie implantacyjne (7 dpo rozowe nitki, nasteonie kilka dni brunatne plamienie ale mniejsze niz zwykle - przyjmowalam duphaston bo mialam plamienia przed miesiaczka).
obecnie googluje jak wylaczyc mozg na 36 tygodni ....
podpowiedzcie prosze bo jutro pojde pobrac krew( jestem przebadana na wszystko ogolnie tokso hiv itd). czy poza betahcg cos pobrac? poza tym stosowalam duphaston do 27 dc, jakie macie doswiadczenia, ginekolodzy kazali kontynuowac po zajsciu? pytam o Wasze doswiadczenia, jutro skonsultuje sie oczywiscie z ginekologiem

trzymam kciuki za Was <3
 
reklama
czesc dziewczyny :) ja dzis 29 dc, dzien przed planowana miesiaczka. pomylilo mi sie, ze dzis jest dzien planowej miesiaczki i zrobilam test :) a nawet dwa:) sa pozytywne!!! <3 wg aplikacji 4+2 t.c. <3 to byl nasz 3 cykl staran. boli mnie jak przed miesiaczka ale mniej, piersi tez, ale mniej niz w pms. wydaje, sie ze mialam plamienie implantacyjne (7 dpo rozowe nitki, nasteonie kilka dni brunatne plamienie ale mniejsze niz zwykle - przyjmowalam duphaston bo mialam plamienia przed miesiaczka).
obecnie googluje jak wylaczyc mozg na 36 tygodni ....
podpowiedzcie prosze bo jutro pojde pobrac krew( jestem przebadana na wszystko ogolnie tokso hiv itd). czy poza betahcg cos pobrac? poza tym stosowalam duphaston do 27 dc, jakie macie doswiadczenia, ginekolodzy kazali kontynuowac po zajsciu? pytam o Wasze doswiadczenia, jutro skonsultuje sie oczywiscie z ginekologiem

trzymam kciuki za Was <3
Gratuluję, ale to pytanie raczej na wątek mamusiowy 😉
 
Do góry