reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A co to jest za lek? Na co?
To jest lek stosowany przy podejrzeniach że immunologa uniemożliwia zagnieżdżenie zadodka. Działa na brak KIR-ow implantacyjnych i podnosi poziom odpowiednich typów leukocytow w macicy (podnosząc je drastycznie we krwi), które mają wspierać zarodek... Może coś jeszcze, ale już nie pamiętam...
 
Daj znać jaki wynik.
Macica, jajowody czyste, lekko powiększony lewy jajnik od hiperki poza tym nic niepokojącego nie widać, wolnych płynów nie ma. Wynik beta za 2-3 godziny.
Lekarz powiedział, ze najprawdopodobniej wczesna utrata ciąży dlatego beta niska jest i może się utrzymywać do 6 tygodni, ale nie widzi nic niepokojącego i raczej to nie będzie ciąża pozamaciczna, bo beta byłaby o wiele wyższa na tym etapie ciąży.
Będą do mnie dzwonić około 16 i wtedy powie mi więcej, leki odstawione.
 
reklama
Dziewczyny, które dopiero zaczynacie in vitro, też macie ciągle nadzieję, że jednak uda się naturalnie? Mój rozum mówi, że nie ma szans, ale serce ciągle wierzy 🙈 i potem znów załamka. Nie podoba mi się to. Znam kilka osób, które zaszły w ciążę w cyklu przed in vitro i może to dlatego 😏
 
Do góry