reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Doczekacie się doczekacie, jeszcze nie będziesz spać po nocach 😆 a co do wyprawki to ja już wózek miałam w 20 tyg 🤭 a później sukcesywnie kompletowałam wyprawkę, żeby nie wszystko naraz na koniec kupować, w przesądy raczej nie wierze, ale dla swojego spokoju psychicznego czasami lepiej poczekać, chociaż lepiej nie zostawiać takich rzeczy na ostatnią chwile, walizkę do szpitala też miałam spakowaną już ok. 34 tyg i w sumie dobrze, bo z terminu 13.04 zrobił się 30.03 😀
No ja się odważyłam i kupiłam lampę do pokoju ☺️ pod koniec listopada chcemy powoli ogarniać pokój, tapety, rolety, firanki, łóżeczka już mam w sumie wybrane, trzeba tylko zamówić. Ogólnie plan pokoju już jako tako mam. 😀
 
reklama
No ja się odważyłam i kupiłam lampę do pokoju ☺️ pod koniec listopada chcemy powoli ogarniać pokój, tapety, rolety, firanki, łóżeczka już mam w sumie wybrane, trzeba tylko zamówić. Ogólnie plan pokoju już jako tako mam. 😀
To dobrze, że jako tako plan jest 😉 Łóżeczka to tylko polecam sprawdzić termin realizacji, my czekaliśmy ponad 3 tygodnie 🙄 oj zleci to szybciutko, po nowym roku już z górki 🙂
 
To dobrze, że jako tako plan jest 😉 Łóżeczka to tylko polecam sprawdzić termin realizacji, my czekaliśmy ponad 3 tygodnie 🙄 oj zleci to szybciutko, po nowym roku już z górki 🙂
Łóżeczka planuję zamówić po badaniach połówkowych. Czas naprawdę szybko mija. Dopiero miałam transfer a już za miesiąc połowa ciąży 😲 szok. Czasami jeszcze sama nie dowierzam że jestem w ciąży 🙊😃❤️
 
Łóżeczka planuję zamówić po badaniach połówkowych. Czas naprawdę szybko mija. Dopiero miałam transfer a już za miesiąc połowa ciąży 😲 szok. Czasami jeszcze sama nie dowierzam że jestem w ciąży 🙊😃❤️
Tak już chyba będzie, ja patrzę na malutką i czasami dalej nie dowierzam, że jest nasza 🥰
 
Cześć dziewczyny.
Wracam z wizyty z dobrymi wiadomościami. Lekarz potwierdził ciążę. 6 tygodni i 3 dni :) biło już pięknie ❤. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Umówiłam się jeszcze w klinice, a dopiero później przeniosę się do siebie. Mam nadzieje, że dalej będą już tylko dobre wieści.
Pozdrawiam!
 
Cześć dziewczyny.
Wracam z wizyty z dobrymi wiadomościami. Lekarz potwierdził ciążę. 6 tygodni i 3 dni :) biło już pięknie ❤. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Umówiłam się jeszcze w klinice, a dopiero później przeniosę się do siebie. Mam nadzieje, że dalej będą już tylko dobre wieści.
Pozdrawiam!
Super 😍 gratulacje jeszcze raz, rośnijcie zdrowo ✊❤️
 
Cześć dziewczyny.
Wracam z wizyty z dobrymi wiadomościami. Lekarz potwierdził ciążę. 6 tygodni i 3 dni :) biło już pięknie ❤. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Umówiłam się jeszcze w klinice, a dopiero później przeniosę się do siebie. Mam nadzieje, że dalej będą już tylko dobre wieści.
Pozdrawiam!
Super 😀 gratuluję ❤️😃
 
Cześć dziewczyny.
Wracam z wizyty z dobrymi wiadomościami. Lekarz potwierdził ciążę. 6 tygodni i 3 dni :) biło już pięknie ❤. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Umówiłam się jeszcze w klinice, a dopiero później przeniosę się do siebie. Mam nadzieje, że dalej będą już tylko dobre wieści.
Pozdrawiam!
A myślałam dziś o Tobie :) super wieści, gratulacje. Nudnej i zdrowej ciąży życzę:)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Wracam z wizyty z dobrymi wiadomościami. Lekarz potwierdził ciążę. 6 tygodni i 3 dni :) biło już pięknie ❤. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Umówiłam się jeszcze w klinice, a dopiero później przeniosę się do siebie. Mam nadzieje, że dalej będą już tylko dobre wieści.
Pozdrawiam!
Super 🥰🥰 Gratulacje, dużo zdrowia 😘😘
 
Do góry