reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

@Kundlica może napisz również post na naszej prywatnej korespondencji, odnośnie prywatnej grupy (wątku) tam przecież już są dziewczyny, które chciały, aby coś takiego powstało 😊

Udanych wizyt dziewczyny ❤

Ja jestem dziś cały czas głodna 😄, póki co waga stoi w miejscu, chyba częściej powinnam stołować się fast food 🤣
 
reklama
Kurczę, bo u mnie właśnie te poranne cukry się wahają :( Kilka jest takich 87-88, ale miałam też 95. Ciekawe, czy dostanę insulinę
3x z rzędu przekroczenia rano i mam zacząć brać insulinę. Dziś mam 4ty dzień ale jeszcze nie wzięłam bo było tak: 91,92,92 I dziś 93, odstawiam Glucophage i może to też być przez to. Kurde bije się z myślami, nie wiem czy przekroczenia są aż tak duże żeby się kłuć insuliną :(. Zobaczę jak to dalej będzie wyglądało, recepta czeka w szufladzie.
 
3x z rzędu przekroczenia rano i mam zacząć brać insulinę. Dziś mam 4ty dzień ale jeszcze nie wzięłam bo było tak: 91,92,92 I dziś 93, odstawiam Glucophage i może to też być przez to. Kurde bije się z myślami, nie wiem czy przekroczenia są aż tak duże żeby się kłuć insuliną :(. Zobaczę jak to dalej będzie wyglądało, recepta czeka w szufladzie.
Jeju, weź nie strasz :( też sobie myślę, że te przekroczenia są niewielkie, a do niedawna przecież te normy były sporo wyższe. Ja już i tak się kłuję codziennie w brzuch, to nie wiem, gdzie mam jeszcze insulinę zmieścić 🙄
 
3x z rzędu przekroczenia rano i mam zacząć brać insulinę. Dziś mam 4ty dzień ale jeszcze nie wzięłam bo było tak: 91,92,92 I dziś 93, odstawiam Glucophage i może to też być przez to. Kurde bije się z myślami, nie wiem czy przekroczenia są aż tak duże żeby się kłuć insuliną :(. Zobaczę jak to dalej będzie wyglądało, recepta czeka w szufladzie.
U mnie było niby podejrzenie stanu przedcukrzycowego. Zaczęłam brać metfirmine to moje cukry zaczęły iść w górę... Brałam kilka m-cy, pilnowałam diety a cukier rano jak był ok 100 to na tabletkach 120... Więc odstawilam tabletki, cukier mam ok 97 i zobaczymy co dalej... Póki co mam takie mdłości, że nie wyobrażam sobie iść na krzywą...
 
Moje szczęście [emoji3590] 9+0
IMG_20211119_145147.jpeg
 
3x z rzędu przekroczenia rano i mam zacząć brać insulinę. Dziś mam 4ty dzień ale jeszcze nie wzięłam bo było tak: 91,92,92 I dziś 93, odstawiam Glucophage i może to też być przez to. Kurde bije się z myślami, nie wiem czy przekroczenia są aż tak duże żeby się kłuć insuliną :(. Zobaczę jak to dalej będzie wyglądało, recepta czeka w szufladzie.niw wi

3x z rzędu przekroczenia rano i mam zacząć brać insulinę. Dziś mam 4ty dzień ale jeszcze nie wzięłam bo było tak: 91,92,92 I dziś 93, odstawiam Glucophage i może to też być przez to. Kurde bije się z myślami, nie wiem czy przekroczenia są aż tak duże żeby się kłuć insuliną :(. Zobaczę jak to dalej będzie wyglądało, recepta czeka w szufladzie.
Nie wiem jak jest u was ale lekarz mi powiedział że nie zwłoczne od wyniku jeśli wychodzi mi 91 cukru to już automatycznie w moim przypadku mam się kłuć i pod żadnym pozorem nie odstawiać insuliny skoro lekarz powiedział że brać to brać żeby dziecku nie zaszkodzić
 
reklama
Do góry