reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hej Dziewczyny. Czy ktoś może spojrzeć na mój wynik ? Moze ktoś ma coś podobnego
Metylowany kwas foliowy + metylowana witamina b12. Masz lżejsza wersja Pai, czyli dziedziczone po jednym z rodziców. Zależy od lekarza. Albo da Ci heoaryne plus acard albo nie 🤷‍♀️ ja osobiście bym nalegała. Heparyna nie zaszkodzi, a może pomóc, bo pai może wpływać na nadkrzepliwosc i prawdopodobnie za zagnieżdżenie.
 
Metylowany kwas foliowy + metylowana witamina b12. Masz lżejsza wersja Pai, czyli dziedziczone po jednym z rodziców. Zależy od lekarza. Albo da Ci heoaryne plus acard albo nie 🤷‍♀️ ja osobiście bym nalegała. Heparyna nie zaszkodzi, a może pomóc, bo pai może wpływać na nadkrzepliwosc i prawdopodobnie za zagnieżdżenie.
Tak masz rację to samo chciałam właśnie @agawid napisać . Ja mam te same mutacje tylko Pani homo tylko tą cięższą wersję czyli homo .
 
Kochane, miałam 3 nieudane inseminacje. Wcześniej się nie udzielałam, ale chciałabym się Was zapytać szczerze. Czy jest sens próbować dalej, czy może lepiej przejść na program z in vitro? Widziałam statystyki, Invicta ma niezłe wskaźniki powodzeń ivf. Kusi, chociaż kwoty mnie przerażają :(
Ja jestem po 3 nieudanych inseminacjach oraz jednym invitro. Właśnie tule dwójkę wspaniałych skarbów☺
Ja bym szła w ivf.
 
Kochane, miałam 3 nieudane inseminacje. Wcześniej się nie udzielałam, ale chciałabym się Was zapytać szczerze. Czy jest sens próbować dalej, czy może lepiej przejść na program z in vitro? Widziałam statystyki, Invicta ma niezłe wskaźniki powodzeń ivf. Kusi, chociaż kwoty mnie przerażają :(
Mysle ze to tez zależy jaki u Was jest problem, ale tak czy inaczej ja bym juz poszla w Inv, sama po 2 iui poszlam w in vitro.
 
Dobry wieczór Laseczki.
Jutro 2 weryfikacja, ostatnie 2 dni mam bałagan w głowie, jestem płaczliwa i zrezygnowana, jeszcze jedna dawka luteiny więcej i zacznę gryźć tynk [emoji2957]
Trzymajcie kciuki, potrzebuję duzooo dobrej energii.. [emoji847][emoji847][emoji847]
 
reklama
Do góry