reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczynki jak u Was ze śluzem? Ja szczególnie przy toalecie mam go dość sporo biały kolor.
Non stop bardzo mokro. Przezroczysty lub biały. Żadnych grudek. Z tego co wiem to duże ilości przezroczystego lub białego do lekko żółtego, bez intensywnego zapachu to stan normalny dla tego etapu ciąży
 
A ja jeszcze nie odczuwam tych dolegliwości 🙈 z jednej strony się cieszę a z drugiej myślę czy nie za mały ten brzuszek mam i gdzie te prawie kilo się miesci tam 🙊🙊
Do tego w sumie 80%czasu swojego to leżę ale może niedługo dostanę jakieś małe pozwolenie na jakieś krótsze wyjścia czy coś fajnie by było. Grudzień zleci mi bardzo szybko bo same wizyty mam jak naliczyłam to 6 różnych wizyt mi sie szykuje przez cały grudzień...no to zleci jak zbicza.

A mam pytanko, bo próbuje skompletować wyprawkę na sklepach online... I mam problem z ciuszkami na rozmiar 56, ile sztuk tego wziąć bo wsumie z tego mega szybko wyrosnie i kompletnie nie wiem ile mi wystarczy body, ile spodenek, ile tych bodziaków całościowych, czy takiemu maleństwu się opłaca kupowac ciuszki dwu częściowe w sensie spodenki bluza idp ? I jak na wyjście tak luty/marzec to kombinezon zimowy mógłby być?
tylko ty jestes w pierwszej ciazy wiec miesnie brzucha masz mocne dletego brzuszek ci nie "ciazy" i nie jest barszo duzy. Ja bede rodzila 4 dziecko 🙈 pierwsze dwie ciaze to byla bajka, przy 3 juz slabiej tak jak teraz. 🤷‍♀️
Co do ubranek hm ja zawsze mialam za duzo 🙈 a dokupic zawsze mozesz. Ja najbardziej lubie body kopertowe, spodenki (bez stópek bo one czesto sa za długie/za krotkie i to nijak nie pasuje i szybko wyrosta dziecko), pajacyki (fajnie jak na zamek i to taki otwierany z dwoch stron) do tego jakis cieply sweterek (ja kupuje z welny merino) bez zbednych kapturków, czapeczka grubsza na wyjscie (tu tez polecam z welny merino), kombinezon na spacer(ja tu tez stawiam na wełnę bo wtedy ten kombi jest cienki i cieply, pasuje tez wtedy do fotelika(oczywiscie lepiej bez i wtedy tylko otulacz do fotelika miec) jakies rajstopki można miec jeśli chcesz to zawsze pod spodenki zalozysz (teraz moda na tkaie na szelkach to fajnie wygladaja one), no i jakies skarpetki(tu nie trzeba duzo, spokojnie dwie/trzy pary. Aa no i ja mam jeszcze na liscie buciki merino bo planuje nosic w chuscie. Moje dzieci ok miesiaca na pewno nosily 56, ale jelsi twoja corka urodzi sie szybciej to mysle, ze u ciebie 50 a nawet 44 sa do rozwazenia, ubranka.

Ja mam juz troche ubranek większość na 56, ale kupilam sobie je na Vinted bo takie ubranka sa praktycznie nie zużyte. Czesto ubrano kilka razy, a np te z H&M mozna kupoc za 1/8 wartosci lub taniej. Bynajmniej u nas. Wole dac wiecej za kombiak merino czy wygodne pajace na noc bo po ciemku to te suwaki dla mnie ratuja zycie kiedy bobas sie drze o mleko, a ty biedna szukasz gdzie te napki trafic 🤭🤭
 
Hej dziewczynki jak u Was ze śluzem? Ja szczególnie przy toalecie mam go dość sporo biały kolor.
A u mnie wręcz przeciwnie, czasami doskwiera mi suchość pochwy. Odczuwam takie suche uczucie nawet przy wejściu do pochwy. Ale gin mówi, że wszystko spoko bo przy samej szyjce wszystko gra.
 
Non stop bardzo mokro. Przezroczysty lub biały. Żadnych grudek. Z tego co wiem to duże ilości przezroczystego lub białego do lekko żółtego, bez intensywnego zapachu to stan normalny dla tego etapu ciąży
O tak. Zaglądam do toalety, a tu sporo śluzu. Bez zapachu, biały lub lekko przejrzysty
 
reklama
Do góry