reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kochane właśnie wracam do domu miałam na 11:20 ale weszłam o 12 i chyba z godzinę byłam w gabinecie ☺️ Według oceny Doktora i USG jest zdrowy Maluch i prawdopodobnie chłopczyk choć jak powiedział jeszcze nie jest wiadome na 100% 🥰🥰 jesteśmy szczęśliwi ♥️♥️ Dziękuję Wam Kochane za wszystkie kciuki jak zawsze pomogły 😘😘😘
 
reklama
Kochane właśnie wracam do domu miałam na 11:20 ale weszłam o 12 i chyba z godzinę byłam w gabinecie ☺️ Według oceny Doktora i USG jest zdrowy Maluch i prawdopodobnie chłopczyk choć jak powiedział jeszcze nie jest wiadome na 100% 🥰🥰 jesteśmy szczęśliwi ♥️♥️ Dziękuję Wam Kochane za wszystkie kciuki jak zawsze pomogły 😘😘😘
Najważniejsze, że bąbelek jest zdrowy 🙂 super 😍👏
 
Tak to jest najważniejsze 🥰🥰 Dziękuję 😘 żeby tak zostało 🙏 jeszcze teraz czekam na wyniki Pappy a z tego co wiem to ona lubi namieszać 🙄 bo to jest statystka i nie raz jakieś ryzyka wyjdą wysokie a okazuje się że jest ok . Ale jestem dobrej myśli ☺️
Pappa w ogóle się nie przejmuj. Tak jak napisałaś, to statystyka. Dla mnie najważniejsze jest USG a nie wyliczenia komputera o prawdopodobieństwie możliwej choroby 🤔😏 dla mnie to niepotrzebny stres. Jakbyśmy miały ich jeszcze mało 😳 nie ma co sobie dokładać
 
Kochane właśnie wracam do domu miałam na 11:20 ale weszłam o 12 i chyba z godzinę byłam w gabinecie ☺️ Według oceny Doktora i USG jest zdrowy Maluch i prawdopodobnie chłopczyk choć jak powiedział jeszcze nie jest wiadome na 100% 🥰🥰 jesteśmy szczęśliwi ♥️♥️ Dziękuję Wam Kochane za wszystkie kciuki jak zawsze pomogły 😘😘😘
Super oby tak dalej niech maluszek zdrowo rośnie ❤️
 
Pappa w ogóle się nie przejmuj. Tak jak napisałaś, to statystyka. Dla mnie najważniejsze jest USG a nie wyliczenia komputera o prawdopodobieństwie możliwej choroby 🤔😏 dla mnie to niepotrzebny stres. Jakbyśmy miały ich jeszcze mało 😳 nie ma co sobie dokładać
Ja nie chce nikogo absolutnie straszyć, ale moja koleżanka miała wszystko dobrze z usg, przeziernosc karkowa na pograniczu, a okazało się później, że dziecko ma zespół Downa :/ ten argument mnie przekonał do zrobienia nipt, ale wiadomo, to strasznie dużo kasy kosztuje.
 
Ja nie chce nikogo absolutnie straszyć, ale moja koleżanka miała wszystko dobrze z usg, przeziernosc karkowa na pograniczu, a okazało się później, że dziecko ma zespół Downa :/ ten argument mnie przekonał do zrobienia nipt, ale wiadomo, to strasznie dużo kasy kosztuje.
Oczywiście że zdarzają się takie przypadki ale na to już nie mamy wpływu. Więc ja przyjmuję taktykę że na zapas absolutnie nie mam zamiaru się stresować.
 
Gratulacje Kochana, świetnie, że wszystko poszło dobrze i stresik masz za sobą [emoji8]
Kochane właśnie wracam do domu miałam na 11:20 ale weszłam o 12 i chyba z godzinę byłam w gabinecie [emoji3526] Według oceny Doktora i USG jest zdrowy Maluch i prawdopodobnie chłopczyk choć jak powiedział jeszcze nie jest wiadome na 100% [emoji3059][emoji3059] jesteśmy szczęśliwi [emoji3531][emoji3531] Dziękuję Wam Kochane za wszystkie kciuki jak zawsze pomogły [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Do
Pappa w ogóle się nie przejmuj. Tak jak napisałaś, to statystyka. Dla mnie najważniejsze jest USG a nie wyliczenia komputera o prawdopodobieństwie możliwej choroby 🤔😏 dla mnie to niepotrzebny stres. Jakbyśmy miały ich jeszcze mało 😳 nie ma co sobie dokładać
Dokładnie masz rację ☺️ nawet trochę żałuję że ją zrobiłam bo potrafi namieszać ale już trudno .
 
reklama
Do góry