reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja we wtorek mam wizytę i też muszę mojego zapytać co i jak mogę brać, bo kaszel się u mnie uruchomił i przy okazji popytać o takie rzeczy jak ból glowy czy stany gorączkowe bo jednak sezon jest, ja uważam ale np mąż może coś przynieść więc zarazić się można w każdej chwili byle czym.
 
Dostałam wyniki krwi. Wszystko okej, glukoza w normie jedyne zmiany to:

neurocyty 74,10 norma 40,80-70,39
limfocyty 17,5 norma 21-50

ale czytam, że w ciąży może tak być, więc chyba wszystko okej
Powiem Ci tak że ja 3 badania miałam poza normę, wyczytałam co to może być, pisałam też tu a gin popatrzył i mówi że wyniki mam super. Małe odchyły w ciąży pewnie to norma
 
Mi w aptece powiedzieli że amol zakazany w ciazy i nie sprzedali
Amolu z pewnością doustnie nie wolno stosować w ciąży. Ja dodaję kilka kropel do inhalacji, bo niestety przeziębienie mnie złapało 🤧🤧 raz dziennie tylko robię, a bardzo mi pomaga i wiem od lekarza że tak wolno. Natomiast co do stosowania miejscowego to tutaj zdania są podzielone.
 
@Mamusia_2022 bardzo mi przykro. [emoji25]
Również, wiem co czujesz.. po lawinie wylanych łez, rowniez myślałam o tym że tak miało być, że to nie teraz, że może miało wady z którymi to dziecko by cierpiało.. mąż jest w nerwach, mówi to co mu przyjdzie na język.. Zdecydowałaś się na lot po lekarzu i zaraz po przylocie też byłaś na kontroli .
I tak jak piszą dziewczyny - starajcie się możliwie wcześnie ( czas leczy rany ) ja niepotrzebnie zamknęłam się na rok czasu..[emoji17]
 
Dziewczyny mam pytanie.
Byłam we czwartek u ginekologa. Robił mi usg dopochwowe. Następnego dnia czyli wczoraj zauważylam, że momentami śluz jest jasnobrązowy lub jak kawa z mlekiem. Ale nie cały dzień, tylko głównie przy podcieraniu. Czy któraś tak miewa właśnie po usg? Dzisiaj odrobinę zauważyłam, ale już znacznie mniej. Brzuch mnie w ogóle nie boli. Narazie się nie martwię, bo wiem że tak się może zdarzyć i nic się nie nasila. Z ciążą wszystko ok.
A druga sprawa to czekam na wynik wymazu pcr i się stresuję 🙈
 
Nie słyszałam aby po USG dopochwowym występowało plamienie. Po pobraniu cytologii np to norma. Ale być może każdy reaguje inaczej.

Dziewczyny mam pytanie.
Byłam we czwartek u ginekologa. Robił mi usg dopochwowe. Następnego dnia czyli wczoraj zauważylam, że momentami śluz jest jasnobrązowy lub jak kawa z mlekiem. Ale nie cały dzień, tylko głównie przy podcieraniu. Czy któraś tak miewa właśnie po usg? Dzisiaj odrobinę zauważyłam, ale już znacznie mniej. Brzuch mnie w ogóle nie boli. Narazie się nie martwię, bo wiem że tak się może zdarzyć i nic się nie nasila. Z ciążą wszystko ok.
A druga sprawa to czekam na wynik wymazu pcr i się stresuję [emoji85]
 
reklama
Do góry