reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja dostałam miesiączki po 33 dniach od zabiegu. Brzuch mnie boli jak przy normalnej miesiaczce, natomiast krwawienie jest skąpe, dużo mniejsze niż przy normalnej miesiaczce...jeszcze dostałam okresu i złapałam jelitowke, więc ledwo co żyje :(
Ojej współczuję Kochana.. To tylko pić herbatki i leżeć 😉 Szybko wracaj do zdrowia.
Pozdrawiam
 
reklama
W jakim tygodniu straciłaś, i czy sprawdzałaś betę , ewentualnie proga. Ale to w sumie czas już na wizytę u gina i niech zbada i wywoła.
Ja po 1 poronieniu w 11 TC i zabiegu dostałam równo jak mój naturalny cykl, a za 2 poronieniem w 16 TC i 2 zabiegach dostałam w ok 40 dni.
Straciłam w 7tyg +5 zabieg był w 11 tyg.
Niestety Bety nie sprawdzałam. Mieszkam w Niemczech i tylko lekarz może zlecić zrobienie Beta.
Miesiąc temu byłam na wizycie i kazał czekać aż przyjdzie @.
Chciałam się upewnić, że moje obawy są słuszne.

Sporo Kochana przeszłaś.
Trzymam kciuki.
Życzę zdrówka 😉
 
Hej, czy pomógłby mi ktoś zinterpretować otrzymane wyniki immunofenotypu, zanim udam się ze wszytkimi wynikami do lekarza? Wyniki w załączniku.
 

Załączniki

  • wyniki immunofenotyp.png
    wyniki immunofenotyp.png
    46,8 KB · Wyświetleń: 39
Hej, ja poroniłam w 8 tygodniu niestety serduszko przestało bić i miałam łyżeczkowanie. Ile krwawiłyście po zabiegu? Za dwa dni mina 2 tygodnie po zabiegu, a nie widać końca tego krwawienia :(
Ja po pierwszym poronieniu krwawilam z 5 tyg. Lekko, raz mocniej a raz słabiej. Tydzień przed okresem przestałam krwawić a zaczełam plamic. Po drugim poronieniu krwawilam 2 tyg. Nie wiem czy wpływ na to kiedy się poroniło. Pierwsze poronienie było w 5 miesiącu i zwalałam to długie krwawienie na to. Jeśli coś cię niepokoi skonsultuje się z ginem. Mnie nic nie niepokoiło bo czułam się dobrze, zero bólu, nie.mialam temperatury.
Witam.
Dziewczyny doradzicie.
Jestem 56 dni po łyżeczkowaniu w 11tyg i nadal nie dostałam miesiączki i nie jestem w ciąży.
Miałam objawy nadchodzącej miesiączki, ale skończyło się na brunatnych plamieniach.

To normalne, że tak długo nic?
Miała któraś tak?
Pozdrawiam.
Do 8 tyg. Ponoć powinno się czekać na a okres a jak nie przyjdzie to należy udać się do lekarza. Ja poszłam po miesiącu po łyżeczkowaniu na kontrolę i jeszcze byłam przed okresem. Lekarz po grubości endometrum stwierdził że okres będzie na dniach ale jakby nie przyszedł kazał się zgłosić i dałby mi coś na wywołanie.
Byłam wczoraj na wizycie u nowego lekarza, zaimponował mi, bo kazał od ręki na cito zrobić czas protrombinowy (robiłam kilka miesięcy temu i wiedziałam, że jest ok, ale nie miałam tego wyniku żeby mu udowodnić). Zestresowałam się, bo grubosc endometrium troche ponizej normy. Dostałam progesteron bensins 1x200.
Wiem, że wszystko może się wydarzyć, ale nie umiem się zdecydować, czy iść do pracy w pierwszym trymestrze 🙈 lekarz nie widzi przeciwwskazań, na razie nie ma nic niepokojącego, ale wiadomo, na tym etapie nawet nie można mówić o rokowaniach. Pracę mam Biurową i siedząca, ale stresującą. Duży przemiał ludzi, a przed świętami koleżanki pobrały urlopy i albo ja będę za nie zasuwać, albo one nie wezmą urlopów i będą miały żal. Na razie siedzę na zwolnieniu od rodzinnego i od rana beczę, bo nie wiem, co mam zrobić. Dodatkowo umowa kończy się 13 stycznia. Szefowa chciała mi przedłużyć do września przyszłego roku, ale w tej sytuacji nie wiem.
Ja też mam pracę biurowa, też niekiedy stresująca ale ja w tym wyscigu szczurów nie biorę udziału i najlepiej na tym.wychodze 🤭🤣
W ciąży też lekarz chciał od początku dać mi L4 ale zapytałam go czy jest konieczność, powiedział że przy mojej pracy to mogę i do 9 miesiaca pracować. Chciałam pracować bo w domu za dużo myślałam, plakalam. Jak mąż zawiózł córkę do przedszkola tak byłabym sama od 8 do 15 a w pracy zawsze jest zajęcie,.są ludzie. Też mój pracodawca ani nikt z współpracowników nie wiedział o ciąży bo po co mieli wiedzieć. Także jak.sie dobrze czujesz to pracuj.
Ale jest zielone światło! 💚
Jestesmy na podobnym etapie...tez jestem po pierwszej @ ale mam wizyte za tydzień.
Grudzień tez odpuszczam ( zabezpieczamy sie) ale po Nowym Roku chcemy dzialać. Mam nadzieje, ze za tydzień rowniez dostane zielone swiatlo od mojego gina 😁 zapewne i u mnie wiek bedzie przeszkodą 🙈 hahahah
My też od mamy po nowym roku zielone światło. Jeszcze czekam na wynik trombofilii, ma być do 14 grudnia (boje się 😣 nie wiem czego ). Takze jak wszystko będzie ok to 17 stycznia dni płodne i działamy 🤭
 
Dziewczyny helpunku pomocy.
Ktoś mi powie co i jak.
Z insulina jest napewno coś nie tak.
Badanie robione prywatnie.
Gdzie do jakiego lekarza mam iść
IMG_20211208_163803.jpeg
IMG_20211208_155823.jpeg
 
Dziewczyny helpunku pomocy.
Ktoś mi powie co i jak.
Z insulina jest napewno coś nie tak.
Badanie robione prywatnie.
Gdzie do jakiego lekarza mam iść Zobacz załącznik 1344975Zobacz załącznik 1344976
Lekarz rodzinny i niech daje skierowanie do diabetologa. I nie daj się zwieść jeżeli rodzinny będzie marudził mój też twierdził że wszystko jest okej a diabetyk powiedział że to pierwszy stopień do cukrzycy u mnie
 
reklama
Do góry