reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Lekarz może idp na wszystko aczkolwiek każda tu pyta o wiele ;)
Oczywiście, że tak ale plamienie lub krwawienie zawsze jest potencjalnym stanem zagrożenia ciąży i wymaga szybkiej konsultacji z lekarzem 🙂 ja już przeszłam różne cuda i analizy...testy typu "to nic że leje Ci się po nogach, z dzieciaczkiem pewnie jest wszystko super" , bo ciocia Gienia tak miała i było ok 🙈 wizyta u lekarza w 1 minutę ostudziła wszystko w co próbowałam wierzyć i zdałam sobie sprawę, że to czysta biologia. I jeśli jest coś niepokojącego to lekarz może rozwiać wątpliwości lub pomoc i wdrożyć leczenie 🙂 czasami dobrze jest podejść na chłodno. Nie doszukujmy się złych objawów, nie szukajmy na papierze 🙂 jak coś się będzie działo, to zauważymy z daleka 🙂 trzymajcie się wszystkie maluszki 🙂
 
Jeszcze na ani jednej wizycie nikt mi nie powiedział jakie jest FHR 🤷🏼‍♀️ jedynie mowia, ze wszystko ok i pozostaje mi w to wierzyc. Ale tez nie wiem czy bym chciala wiedziec zeby pozniej sie nie doszukiwac czy jest ok, czy za wolno, czy za szybko :)
A na usg nie masz? Ani wpisane w karcie ciąży? No lepiej nie wiedzieć bo zaczyna die wymyślać hahaha
 
reklama
Do góry