Ja mogę tylko ze swojego doświadczenia powiedzieć, że od 8 miesięcy słyszę na usg i przed i po owulacji, że endometrium idealne i ciałko żółte po owulacji idealne.
Ale jak weszłam w wyniki bardziej w klinice to okazało się, że z biopsji wyszły mi podwyższone komórki nk, które utrudniają implantację (teraz biorę silny antybiotyk żeby je zbić) i miałam kilka badań w różnych cyklach i ten Estriadol mam za niski. W piątek mówiła, że stosunek Estriadolu do progesteronu (przypomnę mialam prog 29 w lutym!) jest za niski i mam słabą fazę lutealną mimo, ciałko żółte w funkcji słabe, a na usg wygląda wszystko super i faza lutealna trwa 14 dni.
Mój gin na Estriadol, że dobry.. no tak jasne ale jak porobiłam więcej badać to już nie jest dobry.
Także nie dziwię się, że z samego USG staramy się tak długo bo niestety to jedno ale to co się dzieje faktycznie to drugie