reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

menu na chrzciny

Ja mam pytanie. Jak znalazłaś czas żeby to wzystko przygotować sama? Ja ledwo co daję radę poodkurzać mieszkanie i zrobić kanapki. Mały śpi za chwilę się budzi i tak w kółko Jedynie w nocy przesypia godzinek ale wtedy to ja odsypiam:). Jejku jestem pełna podziwu!!!!
 
reklama
ja robie 26'ego grudnia w Polsce,to nie bede miala dodatkowej robpoty bo i tak jedzenie na swieta trzeba przygotowac wiec troszke wiecej zrobie po prostu.Z ciast metrowiec,smietankowiec,tort i sernik na brownie z kremem.
ludzi bedzie garsteczka zaledwie,tylko rodzice(moi bo tescie nie przyleca z londynu) i rodzenstwo i ot co.
 
Ostatnio się nad tym zastanawiałam. Czy sądzicie, że zamówienie profesjonalnego cateringu to dobry pomysł? Byłam na chrzcinach w Lublinie, gdzie jedzenie zamówiono z tzw. Mobilnej Karczmy Graf Marina, było jak domowe, potrawy dogadane i dobrane też pod najmłodszych uczestników
 
Do góry