reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Cześć Dziewczyny!!!! Dawno nie pisałam.... ufffff, ale ten czas tak szybko leci, że sama jestem w szoku...

Co u nas... czas chorób krąży po domu niczym bumerang. Powoli mam dosyć. Młody choć nie chodził do przedszkola to od września kilka racy był przeziębiony :/ Staram się go uodparniać i idzie ku lepszemu, ale wolałabym nie zapeszać. Ja w ciągu miesiąca drugi raz na antybiotyku :/ Czuję się coraz bardziej przemęczona i tylko czekam na urlop :)

Piotruś od stycznia poszedł do przedszkola. Pierwsze 2,5 tygodnia było super, ale od tego tygodnia zaczęły się już dramaty :( U nas w placówce stosuje się wobec tych dzieci przychodzących w środku semestru system, że wprowadza się je stopniowo - zwiększając ilość godzin. No i w tym tygodniu miał już być na cały dzień. Pierwsze leżakowanie super, a drugie już dramatyczne i od tego dnia już nie chce chodzić. Płacze i mówi, że nie pójdzie :/ Echhhh... nie sądziłam, że tak to przeżyję - chyba bardziej od niego :( Dzisiaj ostatni dzień przed feriami, mam nadzieję, że jakoś przez ten wolny czas zatęskni za kolegami i będzie chciał po feriach iść :/ Nie wiem, czy w razie niechęci zmuszać go, czy dać mu z tym spokój .... Jak to u Was było Dziewczyny??
Pozdrawiam i całuję!!!
 
reklama
cześć dziewczyny!:) niewiem czy mnie pamiętacie dawno mnie niebyło bo niemogłam sie zalogować a hasło mi gdzieś wcieło:) widze że maluszków nowych ciągle przybywa:-)wielkie gratulacje dla was zdrówka dla dzieciaczów. u mnie tak sobie córcia daje nieźle polalić jest bardzo żywym dzieckiem czasmi a właściwie to siły mi brak na nią jest gorsza od chłopaka:-Ddo przedszkola niechodzi bo i tak mi często choruje a jest lekooprna czyli ciężko ja się leczy chociaż chiałbym przynajmnie wyszłabym z domu bo u mnie dom dom i nic więcej . chciałabym miec kolejnego maluszka ale poprostu niestać nas na 3 dziecko ale jakby sie przytrafiło to już inna sprawa :-)pozdrawim wszystkie dziewczyny i postaram się częściej zaglądać .
 
Hanuś mój chodzi od września i nadal mówi, że on do przedszkola nie chce ;/
Opowiada, że mu dzieci zabawki zabierają a wiem że to on rozbójnik jest.
Dzisiaj poszedł pierwszy dzień po kolejnym zapaleniu ucha (już 3 x antybiotyk od września) i tragedia była rano.
Tatusia wysłałam bo nie chciałam się szarpać z brzuchem w przedszkolu.

Pozdrawiam
Clue
 
Wpadłam zaglądnąć, czy ktoś tu jeszcze pisze?
Pozdrawiam wszystkie mamusie:-)
 
Łoo jak mnie tu dawno nie było a tu tez cicho jest
Chciałam się tylko od was dowiedzieć gdzie będziecie dzieciaczki odawać w przyszłym roku do zerówki czy do szkoły czy do przedszkola bo ten rocznik obowiązkowo idzie jako 6 latki do pierwszej klasy a ja właśnie się zastanawiam bo jak mego łobuza odałam do przedszkola to był nie wypał i za czesto chorował i na darmo kaska szła i tak go w domu do przyszłego roku zostawiła bo ja też będe w domciu bo będziemy mieli dzidzie
 
reklama
witajcie;)
Zadko bywam... dzieciaki daja taki wycisk ze szkoda slów Wojtaszek dalej nie mowi;/ Jutro idziemy na zabieg wycinannia migdałka ktory powoduje niedosłuch ktory jest przyczyna nie mowienia (tak twierdza lekarze)...
Młodsza do tego wszystkie zaczeła stawac i chodzic przy meblach... masakra... jest takim lobuzem ze szkoda slow...
 
Do góry