reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witajcie kochane!!!
u nas caly czas pruszy... jest bialutko... a mnie chyba wczoraj przewiało bo zimno na pół wargi mi sie zrobiło!!! :-(

Charlois witaj dla twojego aniołeczka [***]
Gosiu mi też ta choineczka się bardzo podoba myślę czy się nie skusić na jej zrobienie...

Aniołeczki [***]
Karolek
[*]
Andrzejek
[*]

Okruszki :-*
 
reklama
Cześć kobietki
Dziękuje Wam bardzo za wsparcie,może innym razem się nam uda,zobaczymy jak się dalej wszystko potoczy.U mnie tak samo jest biało,i dalej sypie.Nie lubię zimy,bo jest zimno i ślisko wszędzie.

Charlois Kochana wiem jak Ci może być cięzko,dla mnie chodzenia te pierwsze na cmentarz były okropne,jak tylko ją odwiedzałam to za każdym razem płakałam.A teraz jest juz mniej tego płaczu,chyba powoli zaczynam rozumieć co się stało,chyba powoli do mnie dochodzi że nie moge nic zrobic,tak się stało i nigdy tego nie wrócimy.Ja Ci sie nie dziwię że jest Ci cięzko chodzić do córci,ale musisz się przełamać.To jest twoje dzieciątko,ono potrzebuje abyś do niej chodziła,abyś ją odwiedzała.Ja to mam zawsze takie kochana odczucie że mnie woła,że chce abym przyszła,i idę,nie boję się niczego.Każde dziecko potrzebuje swojej matki,a nasze aniołki są,są nadal i potrzebują naszych osób.Ja sobie nie wyobrażam abym nie mogła iść do córki.Pomimo że tak mnie to bolało to szłam,bo to moje dziecko,bo to ono było we mnie,nosiłam ją pod serduszkiem i muszę ją odwiedzać.Gdybym tego nie robiła,to by mi było bardzo źle.A gdy jestem przy niej,rozmawiam z nią,mówię swoje odczucia,zmagania jakie mam wciąż przy sobie.tak mi przy niej jest dobrze,taki spokój czuje w sercu,ulgę,że przyszłam,że odwiedziłam,że ją widzę.Stanie przed grobem swojego dziecka to okrutne co może być,to takie ciężkie.Ale jako matka tylko tylę mogę zrobić,i to co mi pozostało to jej daje.Spróbuj się przełamać kochana,to Twoje dzieciątko,najdroższe,najukochańsze.Potrzebuje Cię,zobaczysz że będzie lepiej kiedy z nia będziesz rozmawiać,ulży Ci na sercu,a twojej małej zrobi się jeszcze weselej że mama przyszła i pamięta o niej.Nie znmuszam Cie do niczego,tak zrobisz jak uważasz ale kochana warto,dla dzieciątka musisz się przełamac.Musisz pokazać że go kochasz że tęsknisz.Tulę Cię mocno i ściskam.

Malinkaizi Ale miałas kochana piekny sen,ja czekam od śmierci mojej córci na takie sny z jej udziałem ale niestety nie przychodzi do mnie :-( A tak bym chciała ją ujrzeć,przytulić,sprawdzić czy jej jest dobrze,jak wygląda.A jednak nie chce zawitać do mnie,do męża,niewiem czemu.

Bibiana Ja własnie z tego katalogu często zamawiam ksiązki,bardzo fajny mają katalog i mnóstwo książek.A ten aniołeczek jest przecudny :-)

miłego śniegowego dnia kochane :-)
 
malinka sliczny sen Kochana:* u was sniezek pruszy a u mnie jakies resztki leza ze wczorajszego posypku sniezku:( a ja tak lubie widok sniegu zawsze mowilam ze to romantyczne snieg , cieplutko w domku i wieczor najlepiej ... a moj M. zawsze sprowadza mnie na ziemie i mowi co w tym romatycznego ze zimnica niemilosierna hihi... no i oczywiscie musi skomentowac jak ja np. powiem wysiadajac z auta " o matko kochana ale zimno" a moj wtedy zmienia glos i mowi " alez kochanie zima jest taka romatyczna hihi":)
 
Gosiu super ta choinka z makaronu:-)
Malinka bardzo piekny sen, widać że bardzo tęsknisz za córcią.

moja Julcia dzisiaj wstała do przedszkola tylko dlatego że śnieg był na dworze mój leniuch od poniedziałku do piatku nie może wstać a w sobote i w niedziele wstaje przed 7 to poprostu cos nadzwyczajnego.

Dla naszych kochanych Aniołków(*)
 
mi się ostatnio znów koszmary śnią i dzieci... już mam dość snów o dzieciach...

Co do choinek, super ta z makaronu, moja siostra zrobiła taką:

IMG_0110 (2).jpg
 
reklama
Do góry