reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
gosia15

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witam wszystkie mamy stała się straszna tragedia w sobotę mój mąż maił wypadek samochodowy zgineli wszyscy moje dzieci i mąż :(
    Zastanawiasz się czy pracuję OOOO tak JESTEM MAMĄ. To sprawia że jestem zarówno budzikiem kucharką,sprzątaczką,kelnerką,lekarzem,nianią,pielęgniarka,stróżem,doradca,szoferem,organizatorką przyjęć,osobistym asystentem,pocieszycielką. Nigdy nie mam urlopu....wolnych dni...Pracuję dzień i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia. :) :-)
    Syn lub Córka nie jest zwykłym dzieckiem jest Miłością Twojego Życia-Jego płacz w nocy nie powinien ci przeszkadzać, oznacza że cię potrzebuje. Porzucane zabawki po całym domu nie są bałaganem,oznacza że dobrze się bawi. Kiedy cię obejmuje i mówi że cię kocha nie znaczy że się podlizuje, po prostu cię kocha tak samo jak ty kochasz Jego. Bądzmy z nimi codziennie w ich świecie fantazji.
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry