reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
e-foteliki

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Cd... Miałam ten fotelik przez ostatnie pól roku niestety w dniu wczorajszym został mi skradziony samochód - niestety wraz z fotelikiem ;( weszlam na forum aby upewnić sie czy w miedzy czasie nie wyszło na rynek nowe informacje na temat fotelikow )zaczelam szukać , czytać i doszłam do punktu gdzie potrzebuje porady. Moja corcia waży 10,5kg mierzy ok 85 cm i ma 2,5 roku . Jest bardzo drobna . Przed kradzieżą posiadalam Audi A4 Avant jaki fotelik poradził by mi Pan z czystym sercem . Dodam iż jesli samochód sie nie odnajdzie zakupimy ponownie ten sam z nadzieja ze nie bedzie juz dla nas tach pechowy ;) za fachowa pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam
    Witam zainteresowałam sie Pana aktywnością na forum i ogromna wiedza z zakresu bezpieczeństwa fotelikow. Przesledzilam wszystkie Pana posty i nigdzie nie znalazłam informacji czy ma Pan jakiś konkretny model ktory jest Pana faworytem w gr 9-18 odradzal Pan Cybex Junio fix
    doradzajac Romer Trifix albo Romer King Plus. Nigdzie jednoznacznie nie wypowiedział sie Pan za konkretnym modelem .Wspominal Pan ze wszystkie foteliki z punktacji 4* są dobrymi fotelikami ale ktory z nich jest najlepszy ? Brał Pan rownież pod uwagę fotele które nie posiada ADAC w swoich testach . Mam prywatne pytanie nie wiem czy ma Pan dzieci ale jesli tak jakie foteliki maja Pana dzieci ? Jesli nie to jaki fotelik wybrał by Pan dla swojego skarba? Mam ogromny dylemat i zamieszanie to co jedni doradzają inni odradzają byłam juz przekonana ze chce Cybex Junio fix - teraz nie jestem juz tego taka pewna . Cdn
    dzien dobry. czytałam Pana wspisy o fotelikach samochodowych.
    absolutnie zainspirował mnie Pan by wyszukać najbezpieczniejsze rozwiązanie dla mojej 10 mies córci (niebawem 9 kg).
    mysle o foteliku kiddy quardian pro lub pro 2 ( 9-18 oraz 15-36 ).
    co prawda przeraza mnie mysl ze dziecko bedzie jezdziło przodem do kierunku jazdy ale prócz maxi cosi mobi (strasznie trudny montaz - juz wiem ze moi rodzice nie beda go montowAC JAK NALEZY, zbyt niecierpliwi - zostawie to bez komentarza) te 3 najbezpieczniejsze modele (max cosi, romer king i kiddy infinity) sa tylko przodem do kierunku jazdy..
    ale chcialam z panem to przegadac. co pan mysli o kiddy quardian pro lub pro 2? brac?
    serdecznie dziekuje za odpowiedz..
    dana
    Witam,Prosze o radę z jakiego przedziału wagowego mam wybrac fotelik dla Córeczki. Za tydzień kończy 3 latka, waga 15,6 kg. Niestety pół roku temu miałyśmy wypadek samochodowy i Córeczka ma niedowład raczki poprzez wyrwanie korzeni splotu z rdzenia kregowego. Do tej pory miałyśmy foteliki maxi cosi z grupy 0-13, 9-18. Nie wiem, czy jeszcze kupować z przedziału 9-25, czy 15-36. Pomimo tego, że fotelik wydawał sie dobry, dobrze był zapiety stała sie dla nas tragedia i teraz przeraża mnie jakakolwiek jazda samochodem, a niestety nie mamy innego wyjścia, chociażby codzienna rehabilitacja. Będę wdzieczna za pomoc! Pozdrawiam
    witam czy moglby pan napisac mi na temat bezpieczenstwa tych fotelikow Britax Exlipse Jet car seat,britax Prince car seat Elise,Maxi Cosi Prirori SPS.dziekuje bardzo i pozdrawiam
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry