reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
pedro33

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • witam mialam tr same problemy co wy:)moj Mateuszek tez zero smoczkow butelek.Nawet mleka odciagnietego nie chcial pic a wiec bylam uziemiona teraz ma 8 mies i nadal daje popalic niema juz kolki ktora trwala pierwsze 3mies a zwalczylam ja infakolem:)trzeba po prostu przeczekac :(do tej pory malo spi.tez zasypial tylko hustanu na kolanach potem nauczylam go zasypiac w wozku ale to gorsze:(najgorsze jest to ze to po czesci nasza wina lekarka mi powiedziala ze dzieci ktore sa malo noszone i czesto lerza w lózeczku same zasypiaja bez problemu ale ja z mezem nonstop nosilam dzidzie i juz tak zostalo teraz warzy 10kilo i jest horror bo nonstop chce na rece zycze powodzenia i slorze rada:)pozdrawiam
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry