reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
Ritmusia

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witaj,zmiany z 06.12.2008weszły w życie z dniem01.01.2009 Dziennik Ustaw 237 poz 1654 na zwolnieniu można być 270 dni. Ja na zwolnieniu jestem od 6 tygodnia i nie zamierzam wracać do pracy.Mam 38 lat i to moja pierwsza ciąża.Mam nudności i wymiotuję w zasadzie zaraz po tym jak zrobiłam test.Teraz jest to początek 12 tygodnia i modlę się żeby po 3 miesiącach mi przeszło.Do pracy jednak nie zamierzam wracać,ponieważ moja praca jest dość stresująca,dlatego radzę Ci zmienić lekarza na takiego,który rozumie kobietę w ciąży.Trzymaj się cieplutko.
    Witaj,zmiany z 06.12.2008weszły w życie z dniem01.01.2009 Dziennik Ustaw 237 poz 1654 na zwolnieniu można być 270 dni. Ja na zwolnieniu jestem od 6 tygodnia i nie zamierzam wracać do pracy.Mam 38 lat i to moja pierwsza ciąża.Mam nudności i wymiotuję w zasadzie zaraz po tym jak zrobiłam test.Teraz jest to początek 12 tygodnia i modlę się żeby po 3 miesiącach mi przeszło.Do pracy jednak nie zamierzam wracać,ponieważ moja praca jest dość stresująca,dlatego radzę Ci zmienić lekarza na takiego,który rozumie kobietę w ciąży.Trzymaj się cieplutko.
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry