reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
jola466

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • hej Jolu całuski dla Alicji i Amelki:*pisze z zapytaniem do Ciebie-jak się sprawują te bujane stonogii u dzieczynek?jak ile miesiecy miały,kiedy je im daliście?pytam bo dzić zakupiłam taką na alegro i mam nadzieje,że nie jest na tą stonoge zapóźnoNiki jeszcze niechodzi ,czasem próbuje lekko sie podniść więc mam nadzieje,ze będzie trafiony zakup,troszke mnie poniektórz skrytykowali bo taka droga zabawka a mała itd,a mi się strasznie podoba właśnie u was ją zobaczyłam i jeśli to nie tajemnica ile kosztowała u was?bo chciałam wiedzieć tak dla porównania;)ja wylicytowałam nową za271zł ,i były też kup teraz351zł ,uwas napewno tańsze?ja wogóle dziewczynki ?co uwas?u nas wporządku,wczoraj Niki wsadziłam do skoczka ,ale chyba jeszcze nie pora na to unas,Niki chyba za słabo stoi,więc niebęde jej do tego wkładać,jutro zamówie pchacza to może to ją zachęci do wstawania,bo teraz tak jak jej się tam chce:-)ok uciekam bo obowiązki czekają:-(buziaki i miłego dzionka:tak:papap
    hej
    Gratulacje!!!!dordnych dziewczynek!!!
    a gdzie mozna zobaczyc zdjecia daj znac prosze jak dodasz ...jestem taka ciekawa co za slicznosci przyszly na swiat!!!
    zycze powodzenia z maluszkami i duzo radosci:)
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry