reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
kita333

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • hej co tamsłychać nowego?jak szkraby jak Blanka?u nas ok ,Niki rośnie ,ja wpadłam w wir porządków przedświątecznych ale już skonczyłam:tak:dziś unas ide Niki przebić uszka mam nadzieje ,że tak strasznie nie bedzie:)oby:)pogoda u nas super nic tylko spacerować i spacerować:-)pozdrawiam i śle buziaki dla skarbów papap miłego dzionka:tak:
    cześć mamuśka jak tam zdrowi jesteście bo szkoda by było abyście teraz chorowali jak tu wakacje i lato się zbliża.Pozdrawiam gorąco anna112
    MÓJ maluszek dostaje następne ząbki na razie przechodzi to spokojnie jest zdrowy,ja jak chorowałam to nie brałam synka na ręce a tak chciałam go przytulić mimo tego on ani razu nie zachorował a spał ze mną w łóżku jak mąż jechał do pracy.Szybkiego powrotu do zdrowia wam życze.
    Cześć jak tam maluszki mam nadzieję że już zdrowiutkie są co tam słychać u ciebie
    hej jak tam ząbki bo mojemu od 4 dni wyżynają się trzonowe a to jest tragedia dla malucha ,mam nadzieję że maluszkowi maść pomogła?
    przy plesniawce pomaga masc dla dzieci lub myj niuni pieluszka tetrowa buzie w okolicy plesniawki woda musi byc cieplutka
    przy zabkowaniu migdalki nie bola tylko dziasla smaruj dziecku dziasla mascia bobodent 3 razy dziennie zawsze po jedzeniu a zwlaszcza jak kladziesz maluszka spac powinna pomuc ja tak robilam mojemu synkowi i noce byly spokojne.Co do plesniawki myj dziecku buzke pieluszka tetrowa zmoczona ciepla woda tam gdzie powstaje plesniawka jezeli nie pomoze zastosuj masc na plesn dla malych dzieci.Mam nadzieje ze ci pomoglam choc o drobinke zycze powodzenia.
    A dzieki ja to siadam dopiero po 22.00 bo muj skarb prawie do tej godziny rozrabia a jak tam szkraby twoje zdrowe bo mojemu nastepne zabki wychodza.Wszyscy mi mowia ze on bedzie urwisem bo ma cos takiego w oczkach.
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry