reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
malina1979

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Cześć malina co tam u was słychać ciekawego no my dzisiaj spędziliśmy cały dzień nad wodą było super mały nie chciał wracać do domu tak mu było dobrze,no a co ty porabiasz w takie upalne dni pozdrawiam anna112
    no witam panią no u nas nic ciekawego mały prawie cały dzień na spacerku bo ten skwar tak daje że nie idzie wytrzymać.A poza tym mój synek 20.07 będzie miał roczek szykuje się niezła imprezka.
    Mój mąż ma STASZEK na imię a synkowi daliśmy NICOLAS bo nam się bardzo spodobało mamy też w planach dziewczynkę ale tak dopiero za 2 latka ale podobają mi się imiona takie jak NIKOLA,WIKTORIA,SARA,MAGDALENA,NATALIA.Ale zobaczymy co BÓG nam da.
    A nic ciekawego praca dom i na odwrót ciągle to samo,widze że przeglądasz imiona dla dzieci a masz już coś na oku.
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry