reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
ANNA112

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witam pisze wam mamusie ze juz urodzilam chlopca 12 06 wazyl 3620 a dlugi na 59 cm serdecznie pozdrawiam ps aga i wiki co tam u was slychac
    witam wszystkie mamusie proszę abyście podpowiedziały mi jakie mam wybrać imię dla mego drugiego synka bo niemam żadnego pomysłu.POZDRAWIAM.
    tak, tak zdrowi :) wszystko jest ok! wczoraj Adrian zrobił parę kroczków sam, super! byłam bardzo zaskoczona! W zasadzie to biegł a nie szedł :) A co do domku to lada dzień rozpocznie się budowa poddasza. A Tobie jak mija koniec lata?
    Dzionek był wczoraj aż zbyt piękny:) Cały dzień w trasie byłam. Prawie się ugotowałam, a dziś temperatura podobna:) A co u Ciebie?
    hmm.. taka obrażalska to nie jestem, nie miałam zreszta za co.. egzamin prawdopodobnie we wrześniu(tak mi mówili, wiec wierzę:) a nie pisałam, bo trafiłam z małym do szpitala, biegunka, bardzo dużo dzieci teraz ma zapalenie płuc i biegunkę
    A witam panią::-)nie już nie chorujemy to był wirus którego nie mogliśmy się pozbyć. Bianka do tej pory nie ma ząbków ale za to już siedzi i szykuje się do raczkowania.Gracjan mój mały żywczyk zaczyna się uspokajać z mężniał:-)mam nadzieje że nie zapeszam?a co tam u was?
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry