reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
Hanka3450

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witam serdecznie
    Twoj namiar doatlam od dziewczyn z forum.wiem ze ylas w podonej sytuacji do mojej tylko ze ja urodzilam martwa correczka w 38 tygodniu i mam do ciebie takie pytanie jak dlugo po tym zdecydowalas sie na kolejnego dzidiusia?ja bym chcial juz ale nie wiem czy to nie za wczesnie (minol miesiac i 4 dni)jeszcze nie bylam u gina ale sie wybieram jak tylko skonczy mi sie @.mam nadzieje ze szybko mi pozwoli.Pozdrawiam serdecznie
    karolina
    Witam Cię serdecznie. Dziękuję za wiadomość. . Widzę Haniu że jesteś jużw zaawansowanej ciąży. Powiedz mi proszę czy powinien mnie tak pobolewać brzuszek. Według moich obliczeń to 7 tydzień ciąży, a według lekarza 8.
    Haniu dziękuję za odpisanie bo to dla mnie naprawdę ważne:-) w tym miesiącu znowu nam się nie udało bo nie czuję jak bym była w ciąży:-( ale jakoś to się musi w końcu ułożyć. Kolorowych snów słoneczko
    Jestem nowym uczestnikiem mam 26.Byłam w pierwszej ciąży niestety w 14 tygodniu i 2 dniach poronilam w srode 10 czerwca czyli rana jest swierza.Bardzo jeste smutna,caly czas placze,nie daje sobie rady przy biskich sie trzymam ale jak jestem sam jest mi bardzo cieszko.Najgorsze jest to ze widzialam mojego Aniołka mialo juz raczni nozki oczka.Bardzo prosze o jakos rade jak mam przetrwac i nie poddac sie w jaki sposob mam sie pozbierac z gory dziekuje
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry