reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
wampirka20@wp.pl

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • witam kiedys do mnie pisalas :) ale wtedy duzo spraw na glowie bylo zwiazanych z malym :) tak pochodze z łodzi :) a co cie sklonilo do wyjazdu do paryza?? zazdroszcze :):)
    Byłam dzis z Gabrysią w PMI,bo wizyte u pediatry mamy za dwa tygodnie a chcialam wiedziec czy mała troche przytyła odkąd wyszła ze szpitala,waży teraz 2525g a wiec przez tydzien jej sie utyło lekko 75g,troche mało bo następną wizyte mi dali na poniedziałek,nie wiem czy sobie nei wyobrażają że głodzę moja Kruszynke?musze jej dawać trochę sztucznego puszkowego mleka bo mam za mało mleka w piersiach az do szóstego tygodnia,żeby jej się rosło ładnie!pozdrawiam
    p.s. a do tej Francji to na jakis urlop?
    To fantastycznie że już jesteście razem!!!! Nie przespane noce na poczatku to normalne,postaraj sie wypoczywac kiedy mała śpi. Nie przejmuj się brakiem czasu,bardzo dobrze to rozumiem,ja też nie mam go zawiele:)
    pozdrawiamy serdecznie i wielkie buzialki dla maleństwa

    p.s a my może odwiedzimy Francje w sierpniu ;)
    czesc wampireczko ;)
    mam nadzieje ze Myszeczka juz z wami w domku i ze przekonała sie do mamowego mleczka ;)
    U nas wszystko dobrze,na wielkanoc bylismy w Polsce ochrzcic Ole,oczywiscie babcie i dziadki ,ciocie i wujki wynosili i wypiescili ja jak nalezy hahahahha
    Wiesz ja normalnie nie moge uwiezyc ze Ola zaraz bedzie miala 9 miesiecy,jak to szybko minelo i kiedy :-O
    czekam na newsy,sciskam i przesyłam buzki dla malenkiej
    hej hej,
    GRATULUJEMY SERDECZNIE i witamy małą Gabrysie :):):):)
    dopiero dzisiaj odczytałam wiadomosc,dlugo nie bylo mnie na forum.
    Mam nadzieje ze juz wszystko dobrze i ze jestescie razem w domku.
    Pozdrawiam i przesylamy moc usciskow i buziaczkow
    Naprawdę z tego co pamiętam to pięknie tam macie:)
    Tak tak, ja mam juz smyka jutro będzie miał 15 miesięcy, nie masz sięco bac porodu, ja jakoś przeżyłam:D Dla pocieszenia powiem Ci że nie kadry poród trwa dlugo,ja leżałam na porodówce 10 minu i takim czasie urodziłam dokładnie 8 inut i po bólu. A w którym jesteś tyg? Fjanie że Cię rodzinka odwiedziła.
    Witam. Troszke się nie odzywałam ale zwiazane to z brakiem czasu.Jak juz jest mały brzdąc to tak się też zdarza:)
    A wiesz ja byłam dawno juz w Paryżu, tata mój jeżdzi w biurze podrózy więc wycieczki miałam z nim:)
    A pozwiedzałam troszkę, ale żebym ja ci powiedziala do dokłandie to nie wiem.Tradycyjnie wieża, katedra i jeszcze jakis taki duży plac na którym jest taka piramida:D
    A co u Ciebie?
    O to jak blisko byśmy miały do siebie w busku?:)
    No wiesz ja byłam w paryzu raz i zwiedzałam, więc faktycznie za bardzo nie moge sie wypowiedzieć w tej kwestii jak tan naprawdę jest.
    Oj pewnie Ci sie teskni bardzo.A czesto przyjezdzasz do PL?
    Witam.
    A ja mieskzałam wcześniej na świerczewskiego w 8.
    U to dalkeo mieszkamy teraz od siebie, oh byłam w paryżu pięknie tam jest:) Na stałe juz tam jestescie czy tylko na jakiś okres.
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry