reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
waniliowa

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • czesć Marta- co tam u C iebie słychać ? jak tam dziecie sie sprawuje. odezwij sie . ostatnio pytałam u nas na kwietniówkach co sie u Ciebie dzieje. odezwij się do nas. pozdrawiam.:)
    zapraszam na akceptacji zaproszenia do naszej zamkniętej grupy :-) no i odzywaj się na naszych kwietniówkach
    czesc Marta przepraszam ze wczesniej sie nie odezwałam ale ja ostatnio to wogóle sie zrobiłam jakas samotnica itd,badania genetyczne ok ale teraz 9 lutego nastepne połówkowe zobaczymy co dalej narazie sie nastawiam na to ze wszystko ok.Widze ze ty tez z Łodzi a z jakiej dzielnicy? kiedy rodzisz?a jak sie czujesz pewnie ciezko Ci juz co? a co bedzie ? normalnie wybacz za te 100 pytan do.......Pozdrawiam. a co do spacerków to owszem ale nie teraz bo mały chory i mamy przymusowy areszt domowy
    Czesc Marto,
    dziekuje za wiadomosci. Ciesze sie,ze bardzo,ze widzialas juz bijace serduszko swojego baby. Ja mam nastepna wizyte u mojego gina w poniedzialek. Bedzie to koncowka mojego siodmego tygodnia ciazy. Mysle,ze powinien juz widziec bijace serduszko badz serduszka:) Kiey Tobie lekarz powiedzial o drugim pecherzyku? Czy byl on mniejszy? Mnie powiedziano,ze ten jednen jest troche zapadniety i nie wiadomo czy cos z tego bedzie czy nie. Bylo to jednak w 5tc i 1 dzien. Powodzenia na badaniach genetycznych!!!!
    Pozdrawiam.
    Agula
    witaj Waniliowa,
    hmm nie bardzo wiem co ci napisac... W sumie to niczego sie nie dowiedzialam u tamtej pani doktor; nie wiem jakos nie mam szczescia chyba do lekarzy w ostatnim czasie. Okazala sie tragiczna. Mimo ze poszlam prywatnie, powiedziala mi ze w ogole to ona nie musi sie podejmowac leczenia mnie, bo mnie nie zna... Szok w trampkach. Wczesniej leczylam sie zagranica, gdzie zdiagnozowali mi jaskre i rozpoczeli leczenie... Nie moja wina ze wrocilam do Polski i teraz muse kontynuowac tutaj... Babka jednym slowem obrzucala mnie miesem; wyszlam zaplakana tak mi nerwy puscily... No i nie wspomne o tym, ze nawet mnie nie zbadala, nie tylko w kierunku jaskry, ale ogolnie... Nawet mi w oko nie zajrzala!!! Wiec teraz na 14go jestem umowiona do kolejnej pani doktor... A tamta to ponoc jedna z lepszych w olsztynie... :( jesli trafie na jakiegos porzadnego lekarza i czegos sie dowiem, napewno dam Ci znac. Pozdrawiam
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry