reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
A

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witaj agnieszko co tam u ciebie słychać bo u mnie nic ciekawego dawno nie pisałyśmy do siebie daj znać jak tam wasze zdrowie pozdrawiam anna112
    cześć co tam u was bo u mnie nie ciekawie jestem tak zmęczona że już wysiadam po mału ale jakoś się staram,a co u ciebie jak tam zdrowie dzidzia nie choruje pozdrawiam gorąco.
    Witaj kolezanko mam prosbe abys wpisala mi swoj numer gg bo gdzies mi zanikl a moj mezulek komputer resetowal pozdrawiam cie goraco.
    NO jak to lato było i mineło u nas też jest o.k tylko mały już tak daje mi w kość że ledwo na nim nadążam.W tym roku to byliśmy ze 2 razy nad wodą i było fajnie mały rozrabiał nie chciał wyjść na kocyk a tak poza tym jest wszystko dobrze.
    tak, tak zdrowi :) wszystko jest ok! wczoraj Adrian zrobił parę kroczków sam, super! byłam bardzo zaskoczona! W zasadzie to biegł a nie szedł :) A co do domku to lada dzień rozpocznie się budowa poddasza. A Tobie jak mija koniec lata?
    To czemu tak ganiasz przy nim moje słonko już o 20.00 śpi choć to zależy bo są dni że kładzie się spać dopiero o 22
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry