reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
dzidzia214

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Helenko 15 lutego napisalas mi wiadomosc a ja dopiero dzis na b weszlam.........
    co u Ciebie??
    u nas roznie
    Juleczek super, rosnie i gada jest slodki lobuziak.... ostatnio tylko wszystko na nie jest wiec mam czasami dosc........
    ja dalejw domku siedze
    daniel przestal chodzic do baru, rzadko wychodzi bardzo radko... ale za duzo pije piwa w domu przy Julku teraz o to walcze- zobaczymy
    mam juz dosc,po tym wszystkim co przeszlam zygam tym, najchetniej ucieklabym stad na jakis czas od niego i odpoczela.... musze isc znowu do psychologa bo czasame mam takie dolki,ze szkoda gadac- naszczescie jest ich coraz mnie:)
    pisz co tam u Ciebie
    buziaki
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry