reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
O

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Hejka! Co tam u Ciebie? Jak się ma córeczka? :-) Pozdrawiam cieplutko!

    PS. Malutka jest cudowna, wlaśnie oglądam album :-)
    Dziękuję za gratulacje :) U nas wszystko OK. Malutki grzeczny póki co, tzn w dzien śpi po 2,5 - 3 godz po karmieniu, a w nocy czasami powariuje ale tak tez było w brzuchu wiec to dla niego normalne. Ale próbujemy go przestawić i dzisiaj przykładowo przespał nam 4 godziny bez przerwy :) no a jak tam u Was? Jak corcia? Juz z najgorszego odchowana... a my dopiero zaczynamy tą walkę :)
    Mądre głowy radzą, żeby nie jeść tego, owego, mleka i jego przetworów. Hmmm bez mleka i wszystkiego co go dotyczy to juz w ogóle nie wiem co miałabym jeść...
    No to dobrze, że z Twoim humorkiem już OK :-) No a kolki to niestety zmora wielu rodziców... moja siostra właśnie męczy się z kolkami u córci, ale jakoś trzeba to przeżyć. Tylko najbardziej szkoda maleństwa, że się musi męczyć.
    Malutka co drugi dzień cierpi katusze, a my z nią... Kolki to fatalna rzecz. Ale robimy co w naszej mocy by jej ulżyć. A ja... całkiem dobrze z wyłączeniem chwil załamki ;-)
    Nie chwaliłam się specjalnie ;-) Tylko w wątku o symptomach porodu. Heh, to przyszło jak pierwszy snieg. Myślałam, że mam jeszcze czas, bo miał byc koniec stycznia :o)
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry