reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
kasia8118

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • U nas lipa dzieciaki chore kaszel mają taki że szok ja też nie lepiej.Kurcze nie mam pojęcia co może byc twojej małej moze faktycznie warto by się wybrac do lekarza ale nie licz na zbyt wiele bo ci lekarze tutaj są do d...i tylko parecetamol zapisują na wszystko.Ale dla świętego spokoju warto czasem isc do lekarza co by pozniej nie miec wyrzutów ze człowiek sam zaniedbał sprawę.A twoja Amelia w jakim jest dokładnie wieku?Musimy się kiedyś umówic na kawę jak moje chłopaki wyzdrowiej to poznamy się bliżej.Masz jakieś koleżanki w Bradford?Co do tych ząbków to różnie czasem jeszcze nic nie widac a dziecko może już byc niespokojne i płaczliwe.
    hej co tam u Ciebie? moja gwiazda spi mam chwile zeby napisac chociaz z checia bym sie polozyla, chodze podlamana bo amelia dziwnie sie zachowuje, wieczorem strasznie placze z takim przerażeniem chce spac a cos jej nie daje, zrobila sie nerwowa caly czas chce na rece albo chociaz zebym byla przy niej.Nie sadze zeby to byly zabki bo innych obj, nie ma, nawet dziaselka nie sa zaczerwienione. Nie wiem jak jjej pomoc, moze powinnam sie wybrac do kontroli z nia? Jak myslisz?
    hej :) nie pisze na forum bo nie wiem jak sie 'wmieszac' w Was:)
    a co Ciebie nie pisalam bo jakios ostatnio caly czas mysle o wszystim :)
    Przytlacza mnie to ze nie znam jezyka ;( nie moge sie nigdzie ruszyc, a nie wiem od czego zaczac i tak codziennnie zwlekam z nauką.
    musze poszykac jakis materialow ...gdzies,,,:(
    dzisiaj bylam w family planning centre :)))) swietna sprawa moim zdaniem powinni cos takiego w polsce zorganizowac.
    ostatnio zauwazylam ze moja coreczka to straszna zadziora:p
    byla u mnie znajoma z corka(11miesieczną)a moja gwiazda jej dokuczala , mocny charakterek;p no oczywiscie staram sie panowac nnad tym nie moge jej pozwolic na takie zachowanie.
    a co u Ciebie?
    Kasia dzieki Ci bardzo za adres dentysty - dopiero teraz zobaczylam, bo nie jestem jeszcze dobrze zaznajoomiona z forum. Buziaki :-)
    hej i jak malenki??
    moze to byla jednak 3dniowka i juz dawno przeszlo? mam nadzieje.
    Ja dzisiaj probowalam ustawic antene, mam polsac tylko ta nieszczęsna antena ;/ a moj kochany pracyje nie ma szans zeby mi ja dzisiaj ustawil. :( i tak czekam do wtorku, moze we wtorek mi ustawi, chociaz dzisiaj jakis mily pan zaproponowal mi ze mi pomoze ale ja jednak jestem nauczona ze obcych sie do domu nie wpuszcza, tym bardziej ze ja dobrze jezyka nie znam.
    wiesz moze gdzie moge kupic jakas niedroga kurtke ? bylam tylko w primarku, ale jakos mnie tam te plaszczyki nie przekonują...
    czytalam na forum ze twoj synus chory, bardzo CI wpolczuje i rozumie, nerwy puszczaja w takich sytuacjach nie wiadomo co zrobic a tu jeszcze CI lekarze ;/ ehh szkoda gadac , oby szybko przeszlo. Daj znac jak maleńki dzisiaj?
    dzieki za linka ,nie wiedziala m ze takie drogie sa te bramki, narazie mnie nie stac , cos innego wymyssle. pozdrawiam
    Hej ja nie miałam nigdy bramek bo mieszkam w mieszkaniu jedno poziomowym.Ale zapytaj dziewczyn może któraś ma a już nie potrzebuje.Ostatnio na Bradford24 było ogłoszenie może będzie jeszcze aktualne.A na kawkę mogę kiedyś wpasc nie widzę problemu i Ciebie też oczywiście zapraszam do mnie.
    hej :) nic nie szkodzi, wiesz mialam do Ciebie pisac ale dalam rade :)
    mam nadzieje ze wszytsko udało Ci się załatwić, myślałam ze zostaniesz na kawkę, zaproszenie nadal aktualne :) także jak bd w pobliżu daj znac:)
    jak juz rozmawiamy to moze powiesz mi gdzie moge kupic bramke do schodow, chodzi mi o to zeby Amelia nie spadla, moze Ty masz?? heh

    pozdrawiam
    Hej Monika serdecznie przepraszam że nie pokazałam Ci jak się rozkłada a wiem że nie jest to łatwe(ja też się zawsze męczyłam brak mi cierpliwości do takich spraw) ale wczoraj naprawdę miałam sporo do załatwienia.Mam nadzieje że kiedyś będzie okazja się spotkac i poznac twoją córeczkę.Pozdrawiam
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry