reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
eve19

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Pewnie że dam znać =)
    Tobie zostało 5 dni a Mi 3 ;D
    Ale nic się na razie nie zapowiada ;>
    Fajnie jak dziewczyny już wstawiają fotki swoich maluszków, ja mam nadzieję że jak zobaczę mojego skarba to wszystko się zmieni, bo jak na razie to mam takiego doła że już nie wiem co robić =(

    Wszystko fajnie tylko w temacie: ''Nasze dzieciaczki (bez komentarzy)'' się jakiś chaos zrobił heh inaczej sobie wyobrażałam tamten temat ;) No ale cóż ;D
    Buziaczki dla Ciebie i maleństwa ;*
    Nio na tą drugą maturę pójdę ale teraz nie...

    Od wczoraj się dużo lepiej czuję i jakoś Mi się wydaję że wytrwam do 10 ;D
    Zobaczymy...co jutro powie lekarka ;) Może będę miała jakąś niespodziankę he he
    Odezwę się, buziaki :*
    HeH oki niech będzie że razem ;D
    Aaa Ty też będziesz miała dziewczynkę nie ;) ??
    Ja w środę do lekarza, mam nadzieję że dotrwam ;D
    Do szkoły nie chodzę w 1-szym semestrze w ogóle, zaliczam jakimiś pracami, zadaniami przez e-mail i tak dalej---ale jakoś nie bardzo Mi się chcę he he
    Pójdę chyba na matury próbne 23,24,25 listopada a potem to dopiero na 2 semestr. Teraz 3 listopada jest próbna matura z matematyki no ale teraz to na pewno nie pójdę, za duży stres i w ogóle, a poza tym nie bardzo jest przygotowana he he
    Mi teraz to tak ciężko, brzuch Mi się wysunął do przodu, nogi mnie strasznie bolą-no bo jednak mają sporę obciążenie, mała tam na dół naciska-chociaż brzuch mam właściwie nadzwyczaj wysoko a na dole to w ogóle ani twardy ani nic tylko tu właśnie do góry :/ mam nadzieję że się nie obróciła o_O ojej :/
    Wstyd się przyznać ale ja też mam czasem takie krótkie bóle i nie wiem czy to są skurcze czy nie :( No ale z drugiej strony skąd mam to wiedzieć .... /?/
    Buziakczki
    Cześć kochana =)
    Zaglądam czasem na forum, ale jakoś tak się wyciszyłam że nawet nie wiem co mam pisać heh...
    Nie, nie jeszcze nie rozpakowana ;D
    A wręcz przeciwnie jeszcze szczelnie zapakowana he he he
    29października miałam termin według OM, ale nic, następny według ostatniej wizyty na 3listopada, a na karcie mam znów wpisany 10 listopad-wiesz jak to jest z tymi terminami he he
    Na pewno się odezwę jak się się zacznie he he
    Z drugiej strony zaglądam czasem i jakoś nie umiem uwierzyć że to już za chwilkę ten listopad, a poza tym już tyle listopadówek już rozpakowanych... ;)
    A jak tam u Ciebie !? Widzę że jakieś skurcze ;) ;>
    21:59 czasu brytyjskiego pierwszy porzadny skórcz ide do toalety może to już!!Jestem zakręcona dziś!!
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry