reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poporodowa wyprawka mamy - produkty Canpol - opinie

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
W wyprawce do szpitala nie powinno zabraknąć produktów dla młodej mamy, które mają jej zapewnić komfort w pierwszych dobach po porodzie i w czasie połogu.
Nasze użytkowniczki miały możliwość wypróbowania wkładek, podkładów oraz majteczek wielorazowych firmy Canpol.


150x100xRTEmagicC_wkladkizaloesem.jpg.jpg.pagespeed.ic.Pic3QOLe2v.jpg
Nowe wkładki EasyStart AloeVera
, które zawierają wyciąg z aloesu łagodzący podrażnienia i działający przeciwzapalnie. Dodatkowo posiadają wkład żelujący, dzięki czemu masz poczucie komfortu przez długi czas. Każda wkładka zapakowana jest oddzielnie w foliowy woreczek, co zapewnia odpowiedni poziom higieny i wygodę zarówno w domu jak i poza nim.

135x134xRTEmagicC_poporodowepodklady.jpg.jpg.pagespeed.ic.qVOqjHIGMp.jpg
Wysokochłonne podkłady poporodowe
przeznaczone są dla kobiet w czasie połogu. Szeroki, profilowany kształt oraz cienka struktura zapewniają dyskrecję noszenia i skuteczną ochronę przed zabrudzeniem.

Miękka górna warstwa ściśle przylega do wypełnienia, nie rozwarstwia się zapobiegając przyleganiu do skóry i podrażnieniom.




122x137xRTEmagicC_majtkiwielorazowe.jpg.jpg.pagespeed.ic.sDDfXAynKX.jpg
Siateczkowe majtki poporodowe wielorazowego użytku
Canpol babies przeznaczone są do stosowania w okresie połogu.

Tkanina majtek siateczkowych jest wykonana z bardzo miękkich i trwałych elastycznych włókien. Dzięki temu majtki zapewniają wygodę i zapobiegają podrażnieniom skóry.




Tu znajdziesz opnie mam, na temat tych produktów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majtki poporodowe - fajnie profilowane, nie podrazniaja ran po cesarce, delikatny, miekki material powoduje, ze nie czuje sie nawet, ze sie je na sobie posiada.Idealnie dopasowane do wkladek poporodowych Canpol.

Podklady poporodowe - super chlonne, dobrze wyprofilowane, idealnie dopasowane do siatkowych majtek poporodowych, zapewniaja komfort i dyskrecje przez dlugi okres.

Wkladki laktacyjne - fajnie chłonią, wygodnie i higienicznie zapakowane, latwo otwierane woreczki, pieknie pachna i łagodza podrażnienia na sutkach, jednak przy duzej ilosci pokarmu, wkladki poprostu mi sie odklejaly od tkaniny, potrzebna wieksza ilosc kleju :)
Pozdrawiam
Izabela Bronisz
 
Witam miałam okazje przetestować nowe produkty Canpol
Majtki poporodowe- super materiał przewiewne,wygodne,świetnie się piorą. Jedyną dla mnie ich wadą było to, że miały krótki stan. Po prostu powinny być dłuższe do pępka tak, żeby nie miały styczności z raną po cesarce.
Podkłady poporodowe- naprawdę mnie miło zaskoczyły nie tylko kształtem, wielkością ale także mało poręczną paczuszką co ułatwiło mi spakowanie torby do szpitala. Oczywiście jakość idzie w parze z wyglądem chłonne,nie podrażniające okolic intymnych i co ważne dyskretne.
Wkładki laktacyjne- w porównaniu do poprzednich tej firmy ,które mam posiadają większy pasek kleju jednak nie wystarczający przy wyciąganiu piersi nie pozostają zawsze na swoim miejscu, nie można jednak zarzucić im tego, że nie są chłonne delikatne dla ciała i ładnie pachną. Jako młoda mama polecam te produkty, gdyż na pewno się sprawdzą. Mój typ to podkłady poporodowe.
Pozdrawiam MG
 
Przetestowalam zestaw poporodowy i przyznaje ze jestem zachwycona.Wkladki laktacyjne rewelacja,sa duze,posiadaja paseczek kleju dzieki czemu trzymaja sie bielizny,sa delikatne,wyciag z aloesu podzialal zbawiennie na podraznione brodawki.Podklady poporodowe,wygodne,chlonne i odpowiedniej wielkosci,trzymsja sie bielizny.Majtki poporodowe to kolejny hit.Mega wygodne,przylegajace,super wyprofilowane.Polecam goraco wszystkim przyszlym mamom jako niezbednik do szpitala .
 
Witam,moja opinia na temat testowanych produktów:
majtki poporodowe- delikatna,siateczkowa tkanina idealnie sprawdza się w pierwszych dniach po porodzie,wygodne i komfortowe;
podkłady poporodowe- świetne,jako że nie był to mój pierwszy poród z pewnością moge stwierdzić że są takie jakie być powinny,wyprofilowane,wysokochłonne i co najważniejsze pozostają na swoim miejscu dzięki paskowi z klejem,polecam;
wkładki laktacyjne-delikatne,o przyjemnym zapachu niestety mimo paska z klejem zdarza się że się odklejają.
 
3 tyg temu urodziłam synka. Będąc w szpitalu a później w domu miałam okazję przetestować produkty poporodowe Canpol.

Majteczki wielorazowe-super sprawa. Przewiewne, z siateczki. Używałam rozmiar większe niż nosze te bieliźniane i stan był wysoko, nic nie uciskało. Fajnie się piorą i są miłe w dotyku, praktycznie nie czuć, że są.

Podkłady poporodowe-bardzo chłonne. Duży plus za klej, który utrzymuje je na miejscu i opakowanie, każdy jest zapakowany osobno, jak podpaska. Zajmują mało miejsca w torbie do szpitala. Są idealne na pierwsze dni po porodzie. Jak dla mnie mogłyby przepuszczać więcej powietrza.

Wkładki laktacyjne z aloesem-jestem bardzo zadowolona. Chłonne, dyskretne. Każda wkładka pakowana jest osobno, więc można wrzucić do torebki i nie martwić się, że się zabrudzą, czy coś. Dodatkowo połowa wkładek z opakowania jest spakowana w dodatkową folię, więc większą ilość też łatwo spakować. Duży plus za klej który trzyma wkładki na miejscu.
 
Majtki poporodowe- wygodne, miękka siateczkowa tkanina idealnie sprawdza się w pierwszych dniach po porodzie
Podkłady poporodowe- super, komfortowe,wyprofilowane i wysokochłonne a co najważniejsze pozostają na swoim miejscu dzięki paskowi z klejem
Wkładki laktacyjne- delikatne,o łagodnym zapachu,niestety zdarza się że się przesuwają mimo paskowi z klejem,świetnym rozwiązaniem jest to że są oddzielnie pakowane dzięki czemu można je wszędzie ze sobą zabrać przy czym pozostają czyste i świeże
Hitem dla mnie jest zestaw majtki + pokłady, idealnie dopasowane,niezbędne w pierwszych dniach połogu
 
Dzięki uprzejmości serwisu babyboom.pl i firmy Canpol miałam przyjemność testować poporodową wyprawkę mamy.


Wysokochłonne podkłady poporodowe były dla mnie sporym, pozytywnym zaskoczeniem. Po pierwsze zaskoczyły mnie gabaryty opakowania – małe, zgrabne, nie większe od opakowania zwykłych podpasek. W porównaniu z podkładami innej firmy, które kupiłam wcześniej, zajmowały w torbie do szpitala dwa razy mniej miejsca, dzięki czemu bez problemu mogłam spakować dwa opakowania. Drugie zaskoczenie spotkało mnie po otwarciu opakowania. Każdy podkład był elegancko złożony, a ich grubość przyprawiła mnie o niedowierzanie w ich skuteczność. Gdy, już po porodzie, położna poprosiła męża, żeby podał mi z torby podkłady poporodowe i on wyciągną jeden z podkładów Canpol, ofuknęla nas w pierwszej chwili, że to nie są podkłady poporodowe i że w takim razie muszę chodzić z ligniną. Dopiero gdy mąż pokazał jej opakowanie, stwierdziła, że mogę je nosić, ale muszę pod nie podłożyć ligninę. I to była w sumie dobra rada, bo na pierwsze kilkanaście godzin po porodzie, podkłady te byłyby dla mnie niewystarczające. Jednak już po zużyciu trzech podkładów, nie używałam dodatkowej ligniny i podkłady doskonale sobie radziły. Nosząc je czułam się komfortowo, wszystko ładnie się wchłaniało, dzięki czemu rana po porodzie nie była wilgotna. Poza tym ich niewielka grubość i wyprofilowany kształt pozwalały na swobodne poruszanie się. Jestem z nich bardzo zadowolona, jedyną wadą – i to przez krótki czas – była ich grubość. Jednak bardzo szybko wada ta przerodziła się w zaletę. Ogólnie oceniam ten produkt na 9/10 pkt – dla mnie super :).


Siateczkowe majtki wielorazowego użytku były dla mnie hitem. Zaraz po porodzie raz użyłam jednorazowych majtek innej firmy. To był pierwszy i ostatni raz, bo majtki te rwały się, źle leżały i były niewygodne. Potem używałam już tylko majtek Canpolu. Prałam je wielokrotnie w szpitalu (spędziłam tam prawie 10 dni, więc prań było sporo). Po każdym praniu majtki bardzo szybko schły i wyglądały jak nowe. Nie zdefasonowały się, cały czas dobrze leżały i były wygodne. Jednak zasługą tego był również dobrze dobrany rozmiar – używałam majtek L/XL. Moje sąsiadki z sali również używały majtek wielorazowych Canpolu, ale rozmiaru mniejszych i narzekały, że zwijają się w pachwinach i uwierają. Myślę jednak, ze to kwestia niedobrania rozmiaru, ponieważ ja byłam z nich bardzo zadowolona i każdej przyszłej mamie poleciłabym je do wyprawki szpitalnej. Teraz, gdy jestem już w domu, na wszelki wypadek nie pozbywałam się ich, bo mogą być jeszcze przydatne, a, jak już pisałam, nadal wyglądają jak nowe – nawet po praniu w pralce. Oceniam je na 10/10 pkt – dla mnie rewelacja :).


Nowe wkładki EasyStart AloeVera najmniej mi podpasowały z tych trzech produktów. Jednak najpierw o zaletach. Wkładki są chłonne, a ekstrakt z aloesu ma działanie kojące. I faktycznie, nie wiem czy to ich zasługa, ale ranki na moich sutkach zagoiły się bardzo szybko, również bolesność nie utrzymywała się długo i teraz piersi są w dobrej kondycji. Wkładki mają pasek klejący, który dobrze trzyma się bielizny, utrzymując wkładkę na swoim miejscu. Aczkolwiek podczas używania dosyć często środek wkładki mi się zwijał i rolował. Poza tym mam niewielkie piersi i wkładki są dla mnie trochę za duże. Myślę, że gdybym miała problem z wypływającym mlekiem, rozmiar wkładek byłby w sam raz, ale przy małych piersiach i niewylewającym się mleku, są one trochę za duże. Dlatego fajnym pomysłem byłoby wprowadzenie wkładek w mniejszym rozmiarze. Nie mogę powiedzieć, ze jestem niezadowolona, jednak ten produkt najmniej przypadł mi do gustu. Dlatego oceniam go na 7/10 pkt – co nadal jest bardzo dobrym wynikiem :).
 
majtki poporodowe - świetne, poleciłabym każdemu, delikatne w dotyku, przyjemne dla skóry, przewiewne i nieuciskające po prostu strzał w dziesiątkę.
podkłady poporodowe - fajne ale brakowało mi skrzydełek albo większej porcji kleju, sam wygląd super - cienki i idealnie dopasowujące się jednak kiepsko trzymające na bieliźnie
wkładki laktacyjne - również super, świeże i pachnące, super sprawa bo pakowane są pojedynczo, co pozwala na "odpowiednie dawkowanie" kiedy istnieje taka potrzeba, jednak również przydałby się dodatkowy pasek kleju.
 
reklama
Witam. Miałam przyjemność testować po porodzie nowości Canpolu . To był mój drugi poród i gdybym mogła przy 1 używałabym tych produktów z wielllllka przyjemnością. Majteczki super , miałam cesarkę i rana nie była przez nie podrażniana, wytrzymałe i delikatne zarazem :). Podkłady są SUPER : chłonne, dyskretne, dobrze się "trzymają" dzięki klejowi, w porównaniu z innymi firmami bezapelacyjnie zajmują 1 miejsce :) . Wkładki laktacyjne również super : chłonne, dobrze się "noszą" aloes zdziałał cuda i brodawki wcale nie podrażnione ! Każdej przyszłej mamie z czystym sumieniem gorąco polecam wszystkie te produkty ! Czas połogu z nimi będzie lżejszy i wygodniejszy. Pozdrawiam i dziękuję za możliwość przetestowania :)
 
Do góry