reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dołączył(a)
8 Sierpień 2010
Postów
6
Witam
W związku z ty że poprzedni wątek został zaśmiecony i zamknięty pozwoliłam sobie założyć nowy:-)
Ja spodziewam się 2 malucha ok 1 maja ostania @ 25.07
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
To i ja się dopisuje. Też drugi maluszek, termin wyszedł mi na 1 maja a ostatnia @ 24.07. Potwierdzenie przez lekarza - w poniedziałek. Mam nadzieję, że wszystko jest OK. :-)
PALKA jak się czujesz?
 
ja się czuję tak jak w poprzedniej ciąży czyli dobrze;) zero mdłości zachcianek apetyt mniejszy nawet ( fakt staram się kontrolować) jedynie piersi powiększone (stanik o 1 rozmiar większy) bolące ale z synkiem bardziej bolały (chyba że się rozkręci) i bolesność brzucha a i oczywiście senność od 12 do ok 16 h (więc jak jestem w pracy), krzyż też pobolewa.
U lekarza nie byłam pójdę na koniec września tak ok 8 tyg coby serduszko już było widać. Nadal nie mam lekarza wybranego;(
A jak u Ciebie widzę że masz małego synka o ślicznym imieniu ( jak będzie synuś to być może otrzyma takie imie)
 
Ja mam straszny apetyt. Muszę coś co chwila jeść, bo zbiera mnie na mdłości. Mi - jak w pierwszej ciąży napina się macica i muszę jak najszybciej iść do lekarza, żeby mi dał leki. Ja pierwszej ciąży nie wspominam za dobrze. Ale już czuje, że ta jest inna, bo co chwila latam siusiu :-) z Wikim do końca nie miałam takich problemów.
Polecam imię :-) Mój Wiktorek jest grzeczniutki :-)
 
No dziewczynki zycze wam szczesliwych 9 miesiecy i przede wszystkim spokojnych.
Oby wam nikt tu juz nie smiecil:)
grudniowa mama 2009
 
gratulacje majóweczki:-) ja jestem marcjanką... przecież nie tak dawno zobaczyłam dwie krechy...a to już ponad dwa miesiące minęły! jeszcze raz gratuluję!!!! spokojnej ciąży, bezproblemowego porodu i samej radości z macierzyństwa życzę:-D
 
Ja również gratuluję przyszłym majówkom :-) Życzę Wam spokojnej ciąży i pomyślnego rozwiązania oraz dużo radości i szczęścia z macierzyństwa.Zobaczycie ciąża szybko minie i w maju będziecie się cieszyć ze swoich maleństw :-)Od mojego zajścia w ciążę minął już rok i mam ze sobą słodką Nadusię :-)
Majówka 2010 :-)
 
reklama
No to i ja się dopiszę - termin 1-2 maja, ostatnia @ 25.07, owu 8.08, stąd nie wiem jak ostatecznie policzyć ;-)
To tez moja druga ciąża. Tym razem wieksze mdłości, a tak poza tym to chyba mniejszy stres. Związany z ciążą, bo z tym co potem będzie to :szok: Pozdrawiam!
 
Do góry