reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

melduje się! czytam was czytam:)
kasia: mój też tak odgina i sobie śpi np.. chyba normalne..

dagne i kasia: zdjęcia!
resztę babek widuje na staraczkach więc jestem na doinformowana;)
 
reklama
Sleepy - :) a Ty i Wasze zdjęcia??? :D

To z rana przed kaszką :) zapinam Ja w dolny pas, co by nie zjechała, bo jest ruchliwa bardzo, ale górnego na ramiona nie dam rady Jej założyć, bo zaraz sama kombinuje jak tu zdjąć i czasem Jej się uda :)
Zobacz załącznik 487901

I takie jedno:
01082012617.jpg10072012567.jpg pierwsze zakupy w hipermarkecie i przejażdżka w wózku sklepowym ;) i oczywiście zawieszenie nad książeczką :)
 
Śliczne te Wasze córeczki :)

Powróciłam z "wakacji". Zachwycona, mała jeszcze bardziej, tylu ludzi tyko dla niej :) a zaraz czeka nas remont komina, znaczy dziś, tak zaraz zaraz, więc pewnie mnie nie będzie :)
 
dziewczyny mój termometr pokazuje...uwaga UWAGA...39 STOPNI!!!!!!!!!!!!!!!!!
siedzimy więc w domu z Misią, jedno okno zacienione memy lekko uchylone i czekamy na wieczór :baffled:
 
witam mam nadzieje ze moge sie odezwac chcialam tylko powiedziec ze
dagne boze twoja coreczka przesliczna jest jaka silna i ma taka sama zabe ;-)

kasiu boze jaka ona podobna do ciebie na ostatnim zdjeciu ;-) sliczniusia i tez urosla no no ;-)
 
reklama
Do góry