Nie martw się, u mnie w 5 tygodniu też nie było, poszłam po kilku dniach na kolejne USG i lekarz już coś wypatrzył. To bardzo wcześnie, nie panikuj. Miałam tak samo... Też się denerwowałam, ale nic i tak się nie zrobi... A nerwami tylko człowiek szkodzi. Postaraj się zmienić myślenie. Ja teraz...