Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
To faktycznie długi proces. Skorzystam z twojej rady bo lekarz mi mówił żebym zaczęła odstawiać ale nic nie wyjaśnił i nie wiedziałam jak się za to zabrać. Dziękuję 🥹
A możesz bardziej to wyjaśnić bo ja przyjęłam taktykę z którą się często poddaje czyli no poniedziałek wezmę we wtorek już nie i w środę znów biorę. Ale wtorek to jest katorga nic ani jeść nie chce ani pić.
Próbuje ale za każdym razem się poddaje przez męczenie się. Teraz też mam chęć się poddać już po 1 dniu ponownych prób. Ale walczę i myślę żeby póki co co 2 dni brać. A jest jakaś zamiana żeby zamiast bonjesty jakieś inne brać bez recepty ?
Hej. Właśnie kończę 20tc i cały czas biorę od początku leki na wymioty dokładnie bojneste. Chciałabym z nich zrezygnować ale niestety jak odstawię zaczynają się mdłości a później cały dzień wymioty. Czy macie może jakieś porady lub może zamienne leki czy cokolwiek ?
Będę wdzięczna za każdą pomoc...