• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. Hekate.19

    Wymioty i mdłości

    Mi od początku prawie ciąży lekarz mówił o jednej na dzień dokładniej to wieczorem. Nigdy mi nie mówił żebym aż 2 brała.
  2. Hekate.19

    Wymioty i mdłości

    To faktycznie długi proces. Skorzystam z twojej rady bo lekarz mi mówił żebym zaczęła odstawiać ale nic nie wyjaśnił i nie wiedziałam jak się za to zabrać. Dziękuję 🥹
  3. Hekate.19

    Wymioty i mdłości

    A możesz bardziej to wyjaśnić bo ja przyjęłam taktykę z którą się często poddaje czyli no poniedziałek wezmę we wtorek już nie i w środę znów biorę. Ale wtorek to jest katorga nic ani jeść nie chce ani pić.
  4. Hekate.19

    Wymioty i mdłości

    Próbuje ale za każdym razem się poddaje przez męczenie się. Teraz też mam chęć się poddać już po 1 dniu ponownych prób. Ale walczę i myślę żeby póki co co 2 dni brać. A jest jakaś zamiana żeby zamiast bonjesty jakieś inne brać bez recepty ?
  5. Hekate.19

    Wymioty i mdłości

    Hej. Właśnie kończę 20tc i cały czas biorę od początku leki na wymioty dokładnie bojneste. Chciałabym z nich zrezygnować ale niestety jak odstawię zaczynają się mdłości a później cały dzień wymioty. Czy macie może jakieś porady lub może zamienne leki czy cokolwiek ? Będę wdzięczna za każdą pomoc...
Wróć
Do góry