Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Kamia OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!:**
Wybaczcie ale doba ma o 10 h za mało:D
to moje Skarby:)
Dziewczynki są kochane i bardzo grzeczne:) Dużo jedzą i rosną jak na drożdzach,
pomimo tego roboty mam pełne ręce.
Jak się wkońcu ogarne to wstawie więcej zdjęć bo nawet nie mam na kompie. BUUUZIOLE
Ps...
Oj złapać się z Wami...:-D
Mam coraz mniej siły i mogła bym z łozka nie wychodzić:zawstydzona/y: uprałam wczoraj ubranka te co miałam i wcale nie jest ich tak malutko:-p
Dziewczyny coraz rzadziej tu zaglądacie
9 powiedza kiedy wracam do szpitala
Karola&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ja mam w...
Cze laseczki:-D
Veronica BOOSKI TEN TWÓJ SYN:-) a te miny!! SUPER!
Karola wystarczy jeden plemnik:tak: a czy się poszczęściło i zaskoczyłaś na prawde trudno powiedzieć bo @ i wczesna ciąża maja podobne objawy.Kiedy masz termin@??
Dziewczyny mam 125cm w pasie i rosne w oczach:-D
Veronica
przede wszystkim nie bierz nospy bo nie wolno,pomoże zimny oklad na brzuch. w macicy po porodzie jest rana po łożysku i ona musi się zagoić z tad krwawienie i skrzepki. Z dnia na dzień dolegliwości ustepuja a w czasie karmienia bardziej boli bo wydziela sie wiecej oksytocyny własnie w...
Witam sie ze szpitala:tak:
Mam dla was bombe!! Powiedziały mi ginki że luteina nie przynosi w ciązy bliźniaczej żadnych efektów.Potwierdzily to badania:szok:
szyjka przepuszcza palec ale poniewaz ma 28mm nic sie nie dzieje ale mam zalecony krążek.
Ktg i 1 zastrzyk juz za nami:tak:
Jak macie chec...
VERONICA GRATULUJĘ!!!
Witajcie Pączki:-D wczoraj padłam i nie wpadłam:-p
Dziewczynki waża 1079g i 1040g kluski:-D różnica się zmniejszyła
Badania bez zmian tylko w moczu białko było i trzeba powtórzyć ,szyja sie trzyma nadal 28mm.
Jutro do poniedziałku ide do szpitala na sterydy,ale kompa...
Nie mozna rodzić z ochroną krocza?? Ciemnogród!!! Szkoda że jestesmy w tyle za Europą:wściekła/y:Jak by mnie przy bliźniakach chcieli ciąć to bym z fotela uciekła:)
Z cieciem boli tak samo a po porodzie jeszcze bardziej nic fajnego:no: Jak rodzisz bez cięcia to juz następnego dnia normalnie siedzisz a po cięciu wisisz w powietrzu i załatwić się boisz
Cześc Dziewczynki:-D
Grzybice miałam w każdej ciąży i to po kilka razy:/ taki mój urok.Leki działaja bo wszystko wygląda lepiej:)
Niestety nadal podbrzusze poblewa mnie jak przy@ i brzuszek się stawia dość często:( O morfologie pytałam tel nie jest gorsza od poprzednich więc nie jest tragicznie...
Cześc dziewczyny:biggrin2:
Byłam dzisiaj u gina i jednak mam grzybka:-( wiec leczymy:tak: Dostałam nospe forte 3x1 bo normalna się nie sprawdziła
Musze zrobic morfologie i gin powiedział że jeżeli moje złe samopoczucie łączy się ze złymi wynikami to kładzie mnie do szpitala:-( Jutro robie...