• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. T

    Rekrutacja do żłobków.

    Chciałabym Was mamy z Białegostoku podpytać do jakich przedszkoli uczęszczają Wasze pociechy i jak wrażenia? Czy jesteście zadowlone, co chciałybyście zmienić, jak Panie, jaka atmosfera itp.
  2. T

    poród - szpitale

    Ja rodziłam 3,5 roku temu w PSK. Dla mnie to był koszmar. I miałam tam swojego lekarza prowadzącego, u którego zostawiłam masę kasy. Na patologii jak najbardziej ok było, porodówka jeszcze wtedy koszmar, kobity chamskie, skurcze parte trwały 45 minut, nikt mi nie pomagał, pękła mi szyjka macicy...
Wróć
Do góry