Dzięki za odpowiedź, ja chyba wogle nie będę tej położnej wynajmować w takim razie. Mam jeszcze pytanie do dziewczyn po cc, jak to jest z tym karmieniem po cc, czy wogle jest szansa karmic piersią, czy oni karmią tylko tym bebilonem, czy np. mieszają ,że raz je dziecko z piersi, a raz sztuczne...