Witam wszystkie białostockie mamy, jest może na forum mama, która niedawno rodziła w USK i jest skłonna podzielić się informacjami jak wygląda obecnie sytuacja w tym szpitalu?
Może któraś z Was się orientuje jacy lekarze tam pracują, a dokładniej to chodzi mi o ginekologa, zastanawiam się nad...