• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. X

    Usg chłopak czy dziewczynka

    Jasne, przeglądając posty widzę, że dziewczyny są niezłe jeśli chodzi o rozpoznawanie :D ja tam na większości nic nie widze :p Jeszcze mam zdjęcia całego dzieciątka :) niestety na nich równiez nie potrafie nic zobaczyć wyróżniającego:-) :)
  2. X

    termin na 13 października, czekamy <3

    termin na 13 października, czekamy <3
  3. X

    Usg chłopak czy dziewczynka

    Hej dziewczyny ! Jestem w pierwszej ciąży (13+5). Dziecko na szczęście jest zdrowe (wszystkie wyniki książkowe, więc jestem dobrej mysli w tej kwestii <3). Natomiast w dniu dzisiejszym lekarz stwierdził, że chłopak na 100 %. Od zawsze liczyłam, że jednak pierwsza będzie dziewczynka. Z tego co...
Wróć
Do góry