• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: EmiKa13
  • Sortuj według data
  1. E

    Czerwcowe mamy 2020

    Rodziłam 3 lata temu i w tej ciąży nie musiałam powtarzać badania na grupę krwi
  2. E

    Czerwcowe mamy 2020

    Mój brzuch w ciągu ostatnich dwóch tygodni sporo się powiększył, ciąża już jest widoczna nawet pod luźnymi ubraniami. Dzisiaj 19+5 i waga 1,5 kg na plusie :)
  3. E

    Czerwcowe mamy 2020

    W 13+1 lekarz mówił, że na 98% będzie chłopczyk, później to się potwierdziło :) a w pierwszej ciąży dowiedziałam się, że będzie córeczka dopiero w 20 tygodniu.
  4. E

    Czerwcowe mamy 2020

    Mi pomagają śliwki suszone :)
  5. E

    Czerwcowe mamy 2020

    W 13 tygodniu dostałam krwawienia, pojechałam na IP i ciąża była żywa, po kilku dniach pobytu w szpitalu mimo ustania krwawienia na ponownym usg okazało się, że serduszko przestało bić... :( po poronieniu zrobiłam wiele badań i wyszło, że mam trombofilię wrodzoną, teraz jestem na zastrzykach z...
  6. E

    Czerwcowe mamy 2020

    Cześć Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć :) Dzisiaj 10+3, termin porodu mam na 01.06.2020. To moja trzecia ciąża, z pierwszej mam 3-letnią córeczkę, druga niestety zakończyła się w 13-tym tygodniu. Mam wielką nadzieję, że tym razem ciąża będzie przebiegała pomyślnie :)
Wróć
Do góry