Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
W maju miałam poronienie biochemicznej ciąży.
Nie zaprzestaliśmy na staraniach. @ spóźnia się 2 dni zrobiłam test. I nie wiem czy mam tylko złudzenia czy widać 2 kreske ? Po przeżyciach z maja boję się iść na betę..
11.05 dostałam @ 16.05 skończyła się.. ostatnie przytulania przed @ było 7.05. Wczoraj tzn 21.05 dostałam lekkie plamienie i delikatny bol jajnika, na początku było lekko różowe później ciemniejsze. Czy jest możliwe że pomimo @ mogło dojść do zapłodnienia i jest to plamienie implantacyjne ...